PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264516}

Notatki o skandalu

Notes on a Scandal
7,4 36 422
oceny
7,4 10 1 36422
7,6 12
ocen krytyków
Notatki o skandalu
powrót do forum filmu Notatki o skandalu

Dobre, damskie kino.... film oglada sie glownie dla rewelacyjnej Dench ,ale Blanchett jest rownie dobra jak jej starsza kolezanka. Kiedy obie panie pojawiaja sie na ekranie to az iskrzy od epitetow i dialogow! Ni podobala mik sie koncowka, nie wiem jakie jest zakonczenie w ksiazce, ale jutro ide do ksiegarni kupuje i przeczytam. filmowe zakonczenie jest bez polotu, jakby calkowicie odciete od reszty...jakby rezyser nie mial pojecia jak zakonczyc cala historie, jakby bal sie zeby nie zkwasic i nie zrobic hollywoodzkiego swiecidelka... w rezultacie koncowka jest cienka! Ale co tam, dwie godziny wysmienitej gry aktorskiej najwyzszych w wykonaniu Blanchet i Dench oglada sie jak Formule Numer 1.
warto!

ocenił(a) film na 10
BRADFORD

a moge spytac gdzie to widziales? :)
nie moge sie doczekac, zeby to obejrzec, ale w pl premiera jest w maju !!! :/

Rheya

widzialem w Nowym Yorku, kilka dni temu. Nie wiem kiedy bedzie w Polsce ale jak tylko sie pojawi , idz koniecznie. Jezeli lubisz ogladac pojedynek kunsztu aktorskiego to koniecznie zobacz ten film.

ocenił(a) film na 10
BRADFORD

ahhh, szczesciarz ;) milego New Yorkowania!

BRADFORD

Co do zakończenia to myślę, że właśnie było spoko. Pokazało jak Barabara była świetna w tym co robiła, pomijając fakt, że było to chore. Wszystko uszło jej na sucho i nikt się w sumie nie dowiedział o jej grze i że była współwinna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones