PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759763}
5 191
chce zobaczyć
Now You See Me 3
powrót do forum filmu Now You See Me 3

Aczkolwiek dwójka zamknęła praktycznie wszystkie wątki i niewiem o czym miała by opowiadać część trzecia. Ale gdyby takowa powstała to chętnie obejrzę.

PonyDestructor

https://www.youtube.com/watch?v=7_FlL4ngTIg

pefrydrych

O to o tym nie wiedziałem, dzięki za info.

PonyDestructor

Jeszcze wątek ojca Dylan Rhodesa można pociągnąć. Jeszcze się okaże że to on jest szefem tego całego Oka.

darek_olech

Jego ojciec nie mógł przeżyć wypadku z sejfem. Przecież po tej nieudanej sztuczce widać było, że do miejsca zrzucenia sejfu zmierzają nurkowie-ratownicy, tak? Musieli znaleźć ten sejf, otworzyć go i zobaczyć martwe ciało. Żeby to co mówisz było możliwe to musieliby albo nie odnaleźć sejfu, albo odnaleźć go pustego. Wtedy jednak nikt nie mówiłby o tym, że zginął, lecz, że zaginął. W dwójce Thaddeus Bradley (Freeman) mówił , że to musiała być wina zamka lub odgiętej blachy.
Chociaż nawiązując do wydarzeń z tej części, teraz to może się okazać, że każdy ściemniał, kłamał, hipnotyzował, miał manekiny, dublerów, bliźniaków, pomocników i uknuł wielki spisek.

Ogniozbytmistrz

Już nie jeden iluzjonista sfingował swoją lub czyjąś śmierć. Jakoś za dużo w tej drugiej części było wątków o nim.

Ogniozbytmistrz

W filmie było powiedziane, że nie znaleziono ciała Shrike'a ani sejfu ;). A to znaczy, ze byc moze to on za tym wszystkim stoi. W filmie są zostawione pewne luki. Nie wszystko zostało wyjaśnione. Na przyklad co mialo znaczyc "teraz to twoja gra" powiedziane przez Dylana do pani z FBI? Polecam obejrzeć jeszcze raz drugą część. Ja ogladalam ja ze cztery razy i ciagle odkrywalam nowe fakty, a przy okazji znalazlam dzieki temu wyjasnienia do wszystkich trików. ;)

Lama147d

Zgadza się, w 1 czesci była mowa że nie odnaleziono sejfu ani ciała natomiast 2 część kończy się tajemnicą..... CO JEST ZA KOTARĄ ? Widzimy tylko scene ze schodami i nic poza tym więc.... aż się prosi dopowiedzenie tego :)

PonyDestructor

DO tej pory myślałam,że Prison Break zakończył się na dobre. A jednak nie, więc już nic mnie nie zdziwi i wiadomo,że w tej branży wszystko jest możliwe. Liczę na to,że ojciec Dylana się odnajdzie,że obie aktorki zagrają,że będzie więcej epickich scen i że Atlas będzie miał znowu dłuższe włosy jak w 1 części.

PonyDestructor

Pewnie się okaże że tatuś żyje i się ukrywal nie wiadomo po co

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones