PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297991}

Nowe imperium

L'Inchiesta
6,1 1 618
ocen
6,1 10 1 1618
Nowe imperium
powrót do forum filmu Nowe imperium

Ciekawy scenariusz , dobra gra aktorska no i oczywiście fascynujący klimat
pustyni . Wszystko to do zaoferowania ma nam film pt."Nowe imperium". Acha,
bym zapomniał Monica Cruz czyli siostra Penelopy Cruz zagrała w tym filmie
naprawdę bardzo dobrze , na to miast urodą jest jeszcze piękniejsza od
swojej siostry ;)

urface

Będę już nie długo oglądał ten film. Pomysł wydaje się bć ciekawy ale mam wątpliwości czy Lundgren jest właściwą osobą do zagrania w takiego rodzaju filmie ale może się mylę. Jak obejrzę to się coś więcej wypowiem. Pozdro

ocenił(a) film na 10
traveler

a ja go zobaczylam ze wzgledu na wspanialego i przystojnego aktora włoskiego Daniele Liotti.
Piekna pare w tym filmie tworza Danielle i Monika!

ocenił(a) film na 8
urface

Ja dziś oglądałam i jaka dla mnie szkoda, że to nie film historyczny, bo tak pomyśleć... Jeśli Tyberiusz rzeczywiście chciał wprowadzić chrześcijaństwo do Rzymu i to parę lat po wniebowstąpieniu Jezusa...Słowem, co by było gdyby... :)
Popatrzyłam na listę aktorów i mnie zatkało :)
Hristo Shopov w roli tej samej co w Pasji Gibsona-nie poznałam go :>
Max von Sydow-też go nie poznałam, ale znam go głównie z "Opowieści wszechczasów" z roli Jezusa.
No i numer, jak się dowiedziałam przed chwilą, że Monica to siostra Penelopy-Monica ładniejsza ;)
Film wg mnie piękny. Poza tym jestem zwolenniczką kina europejskiego niż typowo Hollywoodzkiego, choć Hollywood maczał w tym palce to jednak wyszło bardzo ciekawie, bo to mniej typowy film niż zwykle oglądam w tym typie.
Ostatnio z tego zakresu interesował mnie film "Wideo z Jezusem"-film powstały zapewne na fali Kodu da Vinci, niemiecki i bardzo nietypowy, ale za to ciekawy. takie filmy właśnie lubię :)

ocenił(a) film na 8
agnessailormoon

No i Dolph Lundgren w roli germańskiego wojownika. Ogólnie film świetny, nie jakiś pompatyczny w stylu amerykańskim - dobry europejski film z dobrym montażem. Choć się do antyklerykałów zaliczam to produkcję tą obejrzałem z wielką przyjemnością :)

urface

Całkiem O.K., taki film na jeden raz. Skoro istnieje i dłuższa wersja (widziałem w.110), mogliby z tego zrobić mini-serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones