PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338361}

Nowe stanowisko

The Promotion
5,4 2 933
oceny
5,4 10 1 2933
Nowe stanowisko
powrót do forum filmu Nowe stanowisko

Nie dziwię się, tak marnym opiniom wśród innych użytkowników portalu. Przyzwyczaili się do tego, że gdy widzą napis: KOMEDIA, od razu maja na myśli przewracanie się na skórkach po bananie, zamykanie sobie drzwi na ręku, czy pierdzenie w miejscach publicznych. Film jest naprawdę zabawny, ale mogę się zgodzic, że nie śmieszny (???) w stylu amarican pie, czy pracownika miesiąca.
Opowiada głównie o ludzkich słabościach, niedowartościowaniu, niepewności. Jest robiony troszkę w Allenowskim stylu. Bohaterowie nie są przekoloryzowani i ewidentnie stronniczy, w przeciwieństwie do postaci większości innych "komedii". Są to przede wszystkim ludzie, którzy z jednej strony mają sumienie, a z drugiej pragnienie wygranej. Źródłem tego jest mnóstwo zabawnych sytuacji i niekonsekwencji w ich postępowaniu.
Film zaskakuje swoją przewidywalnościa i bawi stabilną i powolną akcją. Postacie są wyraźne, ale nie ograniczone przez to intelektualnie.
Szczerze polecam wszystkim fanom Woodiego Allena i filmów typu "Między Słowami". Jest to jedna z lepszych komedii obecnie, czego nie mogą pojąc osoby przywykłe do efektów specjalnych i sitcomowego dowcipu.

Zach_2

I znowu.. Znowu wpis, który traktuje o użytkownikach forum a nie o filmie! Drogi autorze, skąd do cholery możesz wiedzieć co sobie inni myślą widząc napis KOMEDIA ? Nie mierz innych swoją miarą.. Nie przyszło ci do głowy, że najzwyklej nie podoba im się film z innego względu ? Skąd w was taka chęć pielęgnowania własnego ego za pomoca tego forum ? Napisz co myślisz o filmie ale nie wypisuj nic o innych.. żenada..

ocenił(a) film na 6
eZo

Człowieku, ale ten film był po prostu ... nudny. Śmieszny ani trochę i na dodatek nudny jednak dałem mu 6/10 bo tragiczny nie był.

eZo

" Napisz co myślisz o filmie ale nie wypisuj nic o innych.. "

A to niby dlaczego ma nie napisać o tym jak ocenia komentarze innych użytkowników? Napisał 5x wartościowszy post niż Ty. Przynajmniej dla mnie.

balrog84

no właśnie napisał bardzo dobrą opinię - ocena 6 nie zachęca do obejrzenia
filmu, ale nie wszystko musi być na 10, czasem fajne są po prostu niezłe
rzeczy ;)

ocenił(a) film na 1
basym

Widziałem ten film powiem krótko nie podobał mi się 1/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones