PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763603}

Nowi mutanci

The New Mutants
5,3 16 088
ocen
5,3 10 1 16088
5,6 17
ocen krytyków
Nowi mutanci
powrót do forum filmu Nowi mutanci

6/10

ocenił(a) film na 6

X-men (2000) - 3/10
X-men 2 (2003) - 3/10
X-men: Ostatni bastion (2006) - 2/10
X-men Geneza: Wolverine (2009) - 3/10
X-men: Pierwsza klasa (2011) - 4/10
Wolverine (2013) - 2/10
X-men: Przeszłość, która nadejdzie (2014) 4/10
X-men: Apocalypse (2016) - 2/10
Logan: Wolverine (2017) - 2/10
X-Men - Mroczna Phoenix (2019) - 5/10
Nowi Mutanci (2020) - 6/10

Co niespotykane, same tu białasy, ale wątku homoseksualnego nie pożałowali W FILMIE O MŁODZIEŻY, DLA MŁODZIEŻY. Tak czy siak, daję szansę, bo to jednak - sorry fani - najlepszy film mający coś wspólnego z X-menami. Tak się chyba trenuje nowe pokolenie fanów.

ocenił(a) film na 3
pachomir

Chyba nie lubisz xmen :-D

pachomir

To jest skandal i przejaw rasizmu, białej supremacji. Gdzie w obsadzie są czarni?! Gdzie są Azjaci?! Gdzie są osoby transseksualne?! Gdzie są osoby niebinarne?!

ocenił(a) film na 6
pachomir

XD Każdy ma prawo do wyrażanie oceny ale ciekawi mnie co zrobił ci Logan że tak go potraktowałeś 2/10 ewidentnie nie lubisz x-men a przynajmniej ekranowej wersji hahaah

ocenił(a) film na 6
krzysztof356

Sam nie wiem, najzwyklejsza kwestia jakichś tam gustów, ale to prawda. Nie potrafię poczuć ich klimatu. Nie mogę wniknąć w te filmy. Nie wierzę im. Fanem komiksów też nie byłem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Noble88

wciąż więcej sobą reprezentuję niż ty mówiąc to co mówisz, więc nie martwię się, pozdrawiam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Noble88

Jakże nieidiotyczna składnia zdania ironicznie mówiąc o małym mózgu :) O tym właśnie mówię, o poziomie. Mówić o kimś "idiota", a robić z siebie większego + ten brak kultury. To musi cię zżerać od środka. Stąd te odreagowanie przy anonimowym internecie? Stany maniakalno-depresyjne z odcieniem nerwicy. Przykro mi, że się z tym zmagasz.

ocenił(a) film na 6
pachomir

Nie zadawaj sobie trudu odpowiadając, wiem co robisz i po co tu jesteś, szkoda tylko, że zarabiasz na życie marne grosze robiąc to co robisz - to wciąż podkreśla moją poprzednią wypowiedź. Przykre, nadawać się tylko do nieporadnej szeptanki, ale gimnazjum w sumie może być ciężkie przy tych schorzeniach.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Noble88

Przeczytaj ten dialog i zastanów się kto jest psychopatą. Kto zadaje sobie tyle trudu i nerwów, żeby kłócić się z obcą osobą o ocenę dla filmu na portalu. Znajdź sobie żonę, zwierzę albo ofiarę, bo dla mnie to kalectwo i szczerze mi przykro, że musisz z takim sobą żyć:) Ja się wyłączam.

ocenił(a) film na 2
pachomir

Pachomir mi jest dobrze, ze sobą, a tobie mówię żegnaj

ocenił(a) film na 2
Noble88

i nigdy nie wracaj wiewiórko z brygady RR hahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones