PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792042}

Nowość

Newness
6,3 13 824
oceny
6,3 10 1 13824
6,0 3
oceny krytyków
Nowość
powrót do forum filmu Nowość

Jak w tytule.Ladna para ,ladne obrazki .Zero moralnosci .Zdradzaja sie na wzajem i sie dziwia ze sa nieszczesliwi. W zasadzie zmarnowalam czas.Hoult ponizej oczekiwan .Mam wrazenie ze 2 kazdej scenie jest nieobecny .

aawantura

Ze ,,w"

ocenił(a) film na 7
aawantura

Brawo!Nie ma to jak powierzchowne myslenie.

aronn

Nazywaj to jak chcesz,ale jak dla mnie to moje spojrzenie wynika z pewnego bagazu doswiadczen osoby 30 letniej.Pozatym kazdy ma prawo do swojego zdania.

ocenił(a) film na 7
aawantura

Ja mam bagaz 40-letni i każdy związek po jakimś czasie nie jest idealny,są wzloty i upadki,zresztą film obnaża dzisiejsze związki ludzi,dwójka głównych bohaterów mimo przeciwności wychodzi na prostą a przynajmniej próbują,wręcz można by go uznać dla niektórych par wręcz za edukacyjny.

aronn

co masz na mysli przez wzloty i upadki? Zdrady?

ocenił(a) film na 7
Justyna_0288

wzloty i upadki w szerokim pojeciu.

ocenił(a) film na 8
Justyna_0288

To ja odpowiem, z bagażem osoby na pewno nie trzydziestoletniej, ale z jakimś tam na pewno. Wzloty i upadki głównej pary to w małych ilościach są zdrady. Zdrady w ich wykonaniu to taki chory mechanizm obronny, dzięki któremu wmawiają sobie, że im nie zależy i próbują nie cierpieć, kiedy okazuje się, że im jednak zależy.

Tak naprawdę dużo im szkodzi brak szczerości, mimo obiecywania jej sobie; brak rozmów o przeszłości, która nie tylko nas kształtuje, ale też robi z nas mniej ludzi. Dorzućmy do tego myślenie, że komunikacja = seks i ludzkie chronienie się przed złamanym sercem, taki odruch, który wszyscy mamy i który odebrany w nieodpowiedni sposób sabotuje nam relacje nie tylko z potencjalnymi drugimi połówkami, ale z całym światem. No i nareszcie, spójrzmy na całość z perspektywy XXI wieku, w którym młodzi rozmawiają za pomocą czatu na fejsie i wolą się ze sobą komunikować bez komunikowania się.

Film Doremusa jest bardzo mądry, pozostaję jednak przy swoim: będzie go trudno zrozumieć, jeśli internet i sieć nie jest codziennością. Niemniej jednak nie ma w tym nic złego. Po prostu na każdą epokę przypadają inne romanse.

ocenił(a) film na 10
aawantura

Bardzo dobry film ukazujący związki XXI w. Nie jakaś hollywoodzka ściema o pięknych wyidealizowanych parach i miłości tylko historia z życia wzięta.

Glupiages

Przykre,jeśli tak teraz wygląda"z życia wzięte". Nie tędy droga

ocenił(a) film na 10
kamigo

Nie popieram otwartych związków, ale takie stety niestety mają rację bytu. Wg mnie ten film pokazuje szczery obraz życia i to, że otwarte związki to klapa jeśli w grę wchodzą uczucia.

ocenił(a) film na 7
kamigo

No ale taka ta droga jest. Można ,wręcz trzeba się z nią nie zgadzać, ale jest.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
aawantura

Dziękuję za komentarz bo już miałam się skusić, obejrzeć i stracić czas

ocenił(a) film na 5
aawantura

nie wiem co powiedzieć. ten film jest genialny albo totalnie popiep*****, nic pomiędzy. obejrzałam i mam mętlik. dzisiaj filmy kreci się tak ze widz po obejrzeniu nie wie czy to był film o zwykłym kur***** się dwójki amerykańskich pokręconych i pijanych gówniarzy czy to głęboka historia miłosna. bo do cholery jeśli tak maja wyglądać historie z życia wzięte to ja chyba żyje na innej planecie w jakimś innym wymiarze.. w każdym związku są wzloty i upadki to oczywiste... ale nie wierzę w obraz pary która świadomie i otwarcie zdradza się na każdym kroku a później próbuje zrozumieć ich trudna sytuacje oraz fakt jak bardzo są nieszczęśliwi... to aż tak trudne do zrozumienia w dzisiejszych czasach...??
jak na mój gust totalnie nadmuchany, sztuczny problem... każdy może się znaleźć w dziwnej pokręconej sytuacji ale wszędzie powinien być umiar i pod tym względem ta para wygląda mi bardziej na dwójkę wykolejeńców niż jak ktoś twierdził przede mną "ludzie z bagażem doświadczeń"
poza tym.. to wszystko jest bardzo amerykańskie i dosyć przekoloryzowane. ja nie kupuje tej historii... ludzi komplikują sobie życie dopóki w życiu nie dostana kopa przez który zejdą na Ziemie. tyle

ocenił(a) film na 7
beatka527

https://pl.wikipedia.org/wiki/Swinging

Jak film pokazuje oczywiście te eksperymentowanie w związku na dłuższą metę odbiło się czkawką.

ocenił(a) film na 8
beatka527

"dzisiaj filmy kreci się tak ze widz po obejrzeniu nie wie czy to był film o..."
No właśnie... A to nie po tym poznaje się dobry film, że skłania do refleksji, a nie podaje wszystkiego na tacy?

ocenił(a) film na 5
aawantura

z tą nieobecnością Hoult'a to się bardzo zgadzam!

ocenił(a) film na 3
aawantura

Pogięta relacja pogiętych ludzi. Strata czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones