PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792042}

Nowość

Newness
6,3 13 824
oceny
6,3 10 1 13824
6,0 3
oceny krytyków
Nowość
powrót do forum filmu Nowość

Szczerze.....?

ocenił(a) film na 8

...... jestem zadowolona, że przed włączeniem nie sprawdziłam filmwebu i oceny tego filmu. Film jest na prawdę wyśmienity!

celloz1

dzięki za tą opinie, zawsze wlasnie wolę jedną taką, niż dziesiątki pseudowywodów i narzekań dlaczego wciąz ludzie płacą abonamenty na netflixach ;D włączam!

celloz1

Wspaniały film. To nie są łatwe czasy, niby tyle możliwości, świat otwarty, a w tłumie czujemy się najbardziej samotni... Myślę, że brakowało mi gdzieś takiego filmu właśnie.
Celloz1 kawałek z filmu Ci się należy, bo Twoja opinia ukierunkowała mnie do oglądnięcia ;)
https://soundcloud.com/serious-url/strobes-pt-2
pozdro!

ocenił(a) film na 8
celloz1

O! Chyba jakaś bratnia dusza, bo miałam pisać podobny komentarz :)

ocenił(a) film na 8
celloz1

Moja opinia jest już przy innym komentarzu, zatem po prostu szczerze polecam film, mocna 8 jako ocena.

celloz1

super jest wasza dyskusja, nei wiem, jak tu trafiłam, surely spradzając aktualny repertoire kin i z kogś filmografii.
Ale wdziałąm Like crazy z 6 lat temu z cudowną wtedy FellicityJones i tym zmarłym świetnie zapowiadającym sie aktorem z Ukrainy.. i był taki wspaniały, szczery .. NIe mogę się doczekać !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones