PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97134}

Odpowiedź

Counter Measures
4,4 215
ocen
4,4 10 1 215
Nuklearny szantaż 2
powrót do forum filmu Nuklearny szantaż 2

Film kupiłem za 5 zeta ale dobry to nawet był :)W miarę udały im się sceny akcji i walk ,no cóż Dudikoff niezle nawet zagrał chociaż były i głupie momenty :(.Najbardziej rozwalił mnie moment jak darła się ta klientka żeby zwabić tego co pilnował ich za drzwiami to wyglądało tak jakby tam się pieścili ze soba :).Myślę że wogóle dziwny filmik trochę ,Dudikoff zabija głównego porywacza łodzi podwodnej śrubokrętem do otwierania szampana ;(.Albo te jego wyczyny echhh no w miare to jakoś tam ujdą :).Ale nie było tak dobrze no cóż fajna walka w morzu łodzi podwodnych jak wystrzeliwali torpedy :),dalej było fajnie jak na koniec walczyli ze sobą ,film taki trochę przewidywalny no cóż prosty jest jak budowa cepa łatwo przewidzieć że Dudikoff rozwali całą zgraję zbirów ruskich ;).Tak więc Michael sie nawet wykazał tutaj miał pomocniczkę nawet w miarę ładną która też niezle dawała sobie radę :).Tak więc nawet może być ten film można obejrzeć sobie w nudzie ,ale powiem że trochę scenariusz kuleje no cóż te porywacze takie sobie były :).

użytkownik usunięty
Kinematograf

Weź się ogarnij i pisz, że w wypowiedzi masz spoilery. Żeby jeszcze Twoja wypowiedź coś wnosiła, ale piętnaście razy powtarzasz to samo, potem piętnaście razy powtarzasz, że jest odwrotnie i dorzucasz spoiler jak sto pięćdziesiąt.

No a co miałem dobrego dodać jak film jest przeciętny i taki sobie?.No więc powiedziałem że najgorszych lotów nie jest i że akcja taka łatwa jak budowa cepa,zresztą jest to film kategorii B ani nie wspomnę że można tylko obejrzeć tak z nudy i dla zabicia czasu.Jakby był taki dobry to by go chyba po 5 zeta nie dawali prawda? a tak to taka tania produkcja która ujdzie i można powiedzieć że bardziej udana od innych filmów z Dudikoffem ,tak więc opisałem co się dzieje po krótce w tym filmie chociaż nie było co opisywać bo akcja toczy się przez cały film taka sama ,no ok masz racje soorryy że nie powiedziałem o spoilerach myślałem że nikt na ten film raczej nie trafi bo nie jest tak chyba dobrze dostępny :(.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones