PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109978}

O dwóch takich, co poszli w miasto

Harold & Kumar Go to White Castle
7,1 75 057
ocen
7,1 10 1 75057
4,5 8
ocen krytyków
O dwóch takich, co poszli w miasto
powrót do forum filmu O dwóch takich, co poszli w miasto
ocenił(a) film na 7
piczympoom

Pomijając twój ton, który jest na tyle idotyczny, że może poprostu prowokujesz, powiedz czemu dla porównania z tym filmem wybrałeś akurat nic nie wnoszący Social Network?

gremlin085

A ten co wniósł? The Social Netwrok wybrałem, bo w zeszłym roku Oscary dostał i na pierwszą myśl mi przyszedł. Mogłem wybrac inne filmy ale wybrałem ten.

użytkownik usunięty
piczympoom

Widzisz, Tobie podoba się tamten, a większości ta "głupawa komedyjka". Takie życie i nic nie poradzisz.

ocenił(a) film na 10
piczympoom

The Social Network to bardzo dobry film ale trzeba zauważyć subtelną różnice między filmami otóż H & K to komedia.
Rolą komedii jest bawić, ja osobiście przy przygodach H & K bawiłem się świetnie, każdy ma inne poczucie humoru i inny gust ale nie można porównywać filmów które są gatunkowo tak różne.
Pozdro

ocenił(a) film na 7
harry77

Dokładnie - komedia. Na dodatek głupia komedia przy której nie trzeba się angażować i można odpocząć. H&K miał całkiem niezły klimat. Z podobnych mogę polecić "Eurotrip". Głównym zadaniem takiej komedyjki ma być klimat. Ma ona sprawić że człowiek zasypia z uśmiechem na ustach, a nie zdruzgotany dramatem który właśnie obejrzał.

piczympoom

Hmmm, wczoraj ogladalem ta niby komedyjke i max 2-3 sceny sprawily ze po cichu sie zasmialem. Faktycznie glupawa komedia, nie w moim guscie. Gagi oklepane, zapewne bawiące amerykanska publiczność. Do tego caly czas mialem nieodparte wrazenie ze motyw zaczerpniety jest z filmu "Stary, gdzie moja bryka".
Dopowiem tylko ze ogladajac The Social Network, pomimo, że podchodziłem z optymizmem do tego filmu, to trochę sie rozczarowalem bo momentami strasznie sie dluzyl i przynudzal.

piczympoom

Film spoko a wstyd mi za Ciebie piczypompko...

rotkart

Bitch please

ocenił(a) film na 9
rotkart

Nie karm trolla piczypompy. Każdy wie, ze Harold z Kumarem rządzą. Piczypompa ma swój Kac Wawa i Ciacho.

piczympoom

Polska z tego co wiem zawsze byla narodem w ktorym komedie wygrywaly z jakimis dramatami.
KOMEDIE RZĄDZĄ :D

ADIPORSCHE911

Proste:)

ocenił(a) film na 3
ADIPORSCHE911

Jasne... Komedie rzadza, ale takie ktora sa dobre... A zeby komedia byla dobra, musi byc zabawna, nie tylko na poczatku ( jak to mialo miejsce w tym filmie), ale do samego konca musi trzymac poziom....

piczympoom

Miłośniku Terminatora i Gwiezdnych Wojen:) Pozdrawiam z planety Ziemia!

mircho_padalec

Mam lepszy gust od Ciebie. Milcz.

ocenił(a) film na 6
piczympoom

Wstyd mi że polakowi mógł się podobać film o żydku Zuckerbergu.

CottonCrush

Gusta są lepsze i gorsze. W Polsce przeważa ten gorszy. Mi się podobał The Social Network. CO za znaczenie, czy żydek czy mongoł?

ocenił(a) film na 9
piczympoom

Komedia to komedia, a dramat to dramat. To jak porównywanie wódki do dżemu! -.-

ocenił(a) film na 7
Reith

Dobrze prawisz.

ocenił(a) film na 8
Reith

Nie mają sensu takie porównania.

ocenił(a) film na 3
piczympoom

Samo porównanie bez sensu, ale ten film jest naprawdę słaby i głupi w nieśmieszny sposób, a lubię podobny ale lepiej poprowadzony rodzaj humoru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones