PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8232}
5,2 7 977
ocen
5,2 10 1 7977
5,6 5
ocen krytyków
O dwóch takich, co ukradli Księżyc
powrót do forum filmu O dwóch takich, co ukradli Księżyc

Żaden hollywoodzki ani azjatycki horror nie wykreował tak odrażających, upiornych dzieci, blond karłów (fizycznie i moralnie)-bliźniaków.

DonaIdae_Tuscescu_

Powiem więcej, żadna inwazja żywych trupów, padlinożernych hien, psychopatów nie wyrządziła wśród społeczeństwa takich szkód jak te dwa upiorne monstra. Jedno z tych dzieci to najczarniejszy charakter jaki sobie można wyobrazić, łotr, złoczyńca pozbawiony krzty moralności, handlujący trupem brata dla kilku procent poparcia wśród fanów tego filmu. Wspaniale wykreowana postać, która przez lata będzie straszyć dzieci jako dowód, że jeden, mały wzrostem acz pełen nienawiści człowieczek może zniszczyć dwadzieścia kilka lat ciężkiej pracy pokoleń na rzecz wolności.

killer83_2

i dzięki takim debilom jak ty ludzie na niego głosują.. :)

DonaIdae_Tuscescu_

Czy są szpitale psychiatryczne we wsiach w których mieszkacie?

mazt

Postanowiłam kompletnie zlekceważyć bezczelne komentarze tych ludzi, i Tobie radzę to samo. Nie warto marnować czasu na ludzi tak zaściankowych i ogarniętych głupotą. Jednakże Twoje pytanie jest w pełni uzasadnione ...

Renesme696

Postanowiłeś kompletnie zlekceważyć? Kłamiesz bo odpisujesz. Nie warto marnować czasu? Znowu kłamiesz bo marnujesz. Do tego wiesz wszytko! Wiesz to, że Ci co mają odmienne zdanie są zaściankowi do tego ogarnięci głupotą. Oprócz tego wiesz też, że ci wszyscy muszą mieszkać na wsi. Teraz obrażasz mieszkających na wsi. I dlatego Kaczyńskich jak i jego podobnych należy unikać jak zarazy. Bo "oczywiście, oczywistą, oczywistością" jest to, że Wy jesteście super, hiper i do tego fotomontaż.
A tak na marginesie nigdy by nie dostali tych ról gdyby nie PZPR.

gimi

Ojej tylko się nie rozpłacz. Ale w sumie masz rację, nie zlekceważyłAM. Za marnotrawstwo tego jednak nie uważam. Jesteście okropni, obrażając zmarłego, tylko tyle chciałam powiedzieć. Mam wrażenie, że rozmawiam z humanem, bo Twoja wypowiedź pełna jest "co autor miał na myśli". Oczywiście, błędnie rozumiesz moje przemyślenia, bądź nie rozumiesz ich w ogóle.

Renesme696

Zabawny jesteś. Obrażając zmarłego? A co to święta krowa? Ilu zostało pochowanych złych ludzi? Od faszystów do zatwardziałych komunistów i innych zboczeńców. I co, o nich też nie można powiedzieć złego słowa? Bo nie żyją? Podałem skrajne przypadki, to tak na marginesie gdybyś nie zrozumiał.

gimi

Kończę temat bo nie docierają do Ciebie żadne racjonalne argumenty. Może kiedyś dorośniesz i przyjmiesz do wiadomości ważną ideę: "O zmarłych powinno się mówić tylko dobrze, jeśli nie ma się nic dobrego do powiedzenia, należy zamilknąć".

Renesme696

Z jednym się z Tobą zgodzę. Kończymy tą dyskusję. Dopowiem tylko, że nie podałeś żadnych racjonalnych argumentów! Potrafiłeś tylko obrażać innych pisząc o zaściankowości i głupocie. A co do płaczu to gratuluję tego argumentu. Tę swoją "ważną ideę" wpajaj innym. I nie staraj się zamykać ust IDEAMI, których sam nie rozumiesz, wszystkim tym co mają odmienne zdanie od Ciebie. Ale żeby to zrozumieć (teraz obrażę Ciebie) trzeba w końcu wyjść ze szkolnej ławy.
I to by było na tyle.

ocenił(a) film na 5
Renesme696

Adolf Hitler to zajebista osoba. :( Bo zmarł.

DonaIdae_Tuscescu_

Hahahahahaahha, rewelacyjny komentarz :)!

DonaIdae_Tuscescu_

Najgorsze jest to, że cień po tych typach jeszcze na wiele dziesiątków lat rzuci cień na nasz kraj. Koszmarne dzieciaki.

ocenił(a) film na 8
gimi

Lepszy Donald od Kaczyńskiego tyle w temacie

giovanni50

..więc będziesz zapierdalać do 67 pod niemieckim batem,

ocenił(a) film na 8
kumanKKS

Jakim niemieckim pisiorze
Zrób laskę kościelnym

giovanni50

A pod niemieckim ale tacy jak ty są zbyt głupi by to dostrzec.
Kontrargument na poziomie fana rudego oszusta i złodzieja. Nigdy nie byłem za PiS a z kościołem mam tyle wspólnego co twój idol z mówieniem prawdy w swym expose, wiec twoją obelge wsadź sobie tam gdzie co noc twój stary cie pieści.

ocenił(a) film na 8
kumanKKS

No jestes albo narodowcem albo korwinistą

DonaIdae_Tuscescu_

No ej to ja go zawsze naxywam karlem moralnym i intelektualnym

DonaIdae_Tuscescu_

Napiszę tak. Większość tu piszących to skończeni idioci. Być może nawet byli molestowani seksualnie w dzieciństwie lub młodości. Niespełnieni życiowo frustraci, użalający się w ten sposób nad swoim nieudanym życiem. Tu, na tym portalu ocenia się film i jego wartość pod różnym względem. Niestety, większość musi zaraz dodać politykę do tego a nawet i aspekty religijne. Z takimi wypowiedziami won na Onet i tam się użalać nad swoją niedolą frustraci !!! I do Admina ! Do roboty i całkowitego bana na tym portalu za takie wypowiedzi (nie związane z tematem!).

katana57

Napiszę tak. Co z Tobą? Dlaczego wyskoczyłeś z tym molestowaniem? Miałeś z tym problem? Byłeś molestowany a teraz sam to robisz? Ogarnij się.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones