PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8234}

O jeden most za daleko

A Bridge Too Far
7,7 41 378
ocen
7,7 10 1 41378
7,0 5
ocen krytyków
O jeden most za daleko
powrót do forum filmu O jeden most za daleko

Już się takich filmów nie robi (niestety). Ps. Obsada tego filmu to po prostu orgia dla kinomana, nawet nie chce mi się wymieniać kto tu zagrał.

ivec1

...oraz 2 wątki gejowskie, a do tego połowa obsady musiała by być czarna.

ocenił(a) film na 8
danielp

Nie zabrakłoby też transeksualnego azjaty.
No i oczywiście jakaś kobieta musiałaby zagrać rolę, która wpłynęła na losy tej potyczki.

ocenił(a) film na 9
tom0907

Stosunkowo niedawno miał premierę film Dunkierka, więc może wymienisz ile było tam gejów, czarnoskórych i kobiet które wpłynęły na losyhistorii?

ocenił(a) film na 10
Stein50177

Dinkierka to chlubny wyjątek. Większość współczesnego kina wojennego to jeden bohater i wątki miłosne

cislolukasz920

Nie wiem jak definiujesz termin współczesne kino wojenne? Przyjmijmy, że chodzi o XXI w.
Z filmów które widziałem:Pearl Harbor 2001, Wróg u Bram 2001, Helikopter w Ogniu 2001, Byliśmy żołnierzami 2002, Braterstwo broni 2004, 9 kompania 2005, Listy z Iwo Jimy 2006, Bękarty wojny 2009, Ma-i We-i 2011, Ocalony 2013, Snajper 2014, Przełęcz ocalonych 2016, Dunkierka 2017, 1917 - 2019,to, o ile pamiętam, tylko w Pearl Harbor mocno eksponowany był wątek romansowy. Skupienie na jednym bohaterze było w Snajperze i Przełęczy ocalonych ale to celowy zabieg twórców, więc nie postrzegam tego jako wadę.
Zobaczymy jak wyjdzie nowa wersja Na Zachodzie bez zmian od Netfliksa. Na zwiastunie na razie nie widziałem zatrzęsienia gejów.

danielp

dokladnie, najlepszy pod tym wzgledem jest netflix, nie ma ani jednego serialu bez geja, transa albo czegos podobnego :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones