PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659044}
7,5 351
ocen
7,5 10 1 351
OMG Oh My God
powrót do forum filmu OMG Oh My God!

Kapitalny film

ocenił(a) film na 9

Naprawdę świetny film, to było moje pierwsze podejście do kina prosto z Indii i ku mojemu zdziwieniu film wciągnął i zaciekawił mnie do końca. Po przeczytaniu opisu wydaje się, że będzie to kolejna głupia komedia, jednak jest zupełnie odwrotnie. Gość, który próbuje wygrać sprawę w sądzie przeciwko Bogu ma tak niesamowicie przekonujące argumenty, że z każdą kolejną sceną na sali sądowej jest się coraz bardziej ciekawym jak tym razem znajdzie on nieścisłości w naszej wierze. Mimo, że nie jest to bezpośrednio skierowane pod chrześcijaństwo to film jest tak uniwersalny, że pasuje także do naszej codzienności.
Polecam.

ocenił(a) film na 9
nttn

Zgadzam się z przedmówcą. Genialny film, otwiera oczy na wiele spraw.

ocenił(a) film na 7
nttn

To również było moje pierwsze podejście do kinematografii indyjskiej i jak przedmówca nie zawiodłem się po seansie. Film ukazuje jakże ważne tematy z nieco innego punktu widzenia niż do którego przywykliśmy. Argumenty, które nie są wyssane z palca są rzetelnie i dobitnie tłumaczone, co niekiedy wywołuje refleksje i wątpliwości.
Jest to film bardzo odważny i myślę, że długo pozostanie w pamięci widza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones