PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10029}

Obława

Takedown
6,9 2 855
ocen
6,9 10 1 2855
Obława
powrót do forum filmu Obława

Super film

ocenił(a) film na 9

Film na ogół super ! byłem mile zaskoczony bo obejrzeniu jego.W środku filmu są emocje i strach.Polecam film osobą którzy lubią komputery,informatykę,hakerstwo i oczywiście fanom Kevina Mitnicka !!!

ps. Po obejrzeniu filmu proszę nie bawić się w hakerów bo i tak Wam nie wyjdzie :P.

mati113

"Polecam film osobom które lubią..."
Czujesz różnicę? Powiedz mi szczerze, dlaczego piszesz "osobą" zamiast "osobom", nie wierzę że to tylko literówka, jestem pełen przekonania że to wina polskiego systemu edukacji, którego także jestem ofiarą, ale cholernie ciekaw jestem jak Ty to wytłumaczysz.

TheMirror

oj tam, oj tam, "czepiasz się" :D :D :D większość dzieciaków nowej generacji już tak ma bo przecież "matura to bzdura" :P

ocenił(a) film na 6
TheMirror

Niestety, coraz więcej osób popełnia ten błąd, kompletnie dla mnie niezrozumiały. Jakkolwiek bym się nie starała, nie potrafię zrozumieć, jak można robić błędy tego typu. Ale ja również nie rozumiem jak można robić błędy w stylu "z kąd" albo "przyszłem", więc widocznie mało wiem i mało rozumiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones