PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639947}
6,6 49 817
ocen
6,6 10 1 49817
7,2 25
ocen krytyków
Obława
powrót do forum filmu Obława

3 pytania

użytkownik usunięty

1. Jaki ten film miał budżet?
2. Alan Andersz? Wtf?
3. Co to za plakat? Bawili się programem do obróbki zdjęć, że tak przerobili Rosati i
Dorocińskiego?

Będę wdzięczna za odpowiedź.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
sabikuba

Spie*dalaj z tymi reklamami. Ludzie powinni chodzić do kina i kupować filmy.

P.S. Zamiast gwiazdki daj "r"

Ad 1 Cieżko znaleźć info nt budżetu ale pewnie nie był duży.
Ad 2 Ma być "trudny do rozpoznania" - nie bedzie tak źle.
Ad 3 Rosati całkiem bez makijażu, a Dorociński chyba tak wygląda jak gra " twarde" role.

Rosati była niedawno u Wojewódzkiego kilka zdań powiedziała o filmie mnie zainteresowała:)
http://krakow.pl/kultura/aktualnosci/16481,33,komunikat,oblawa_wkracza_do_kin.ht ml

ocenił(a) film na 8
jack_herer

świetny film, budżet z pewnością mniejszy niż przeciętny polski kom rom.
1. Na stronie PISF można znaleźć, że budżet wyniósł 4,5 mln w tym połowę dał PISF. Dużo, a "Jesteś bogiem" kosztowało 6,2 mln. http://www.pisf.pl/pl/dotacje/dofinansowane-projekty/2012/po-produkcja-filmowa/p riorytet-3-filmy-fabularne-sesja-1-2012.
2. Andersz niezauważalny
3. Plakat - jak plakat

Wniosek: można zrobić dobre kino za małe pieniądze, ale trzeba mieć pomysł. Krzyształowicz miał i chwała mu za to. Polecam !

użytkownik usunięty
clavier

Faktycznie mało, jak na film. Ale nie wiem czy jeśli chodzi o polskie możliwości to też taki mały budżet. Nie wiem ile kosztował najdroższy polski film.

ocenił(a) film na 7

Uwierzcie mi, mało :)

użytkownik usunięty
jack_herer

Wiem, że Rosati bez makijażu, ale na tym plakacie wygląda jak nie ona, a wystarczy obejrzeć zdjęcia na filmwebie. Nawet bez makijażu jest całkiem ładna, a na plakacie? Strasznie ją przerobili.

użytkownik usunięty
jack_herer

Oglądam Kubę i wydaje mi się, że to zwykły cham. Niby taki "zabawny", ale strasznie niekulturalny. Sama Rosati chyba była tym trochę zażenowana, bo gdy po raz setny jej przerwał po prostu przestała mówić. Ja zrobiłabym tak samo, więc brawa dla niej.

Też sądzę że wojewódzki to zwykły cham ,chociaż nie można zaprzeczyć jest inteligentny błyskotliwy. Chętnie bym posłuchał co Rosati miała do powiedzenia ciekawego ale nigdy nie dał jej dokończyć, niewielu ludzi jest w stanie go przegadać. A najbardziej irytuje mnie to że nijaka Szulim mogła się wypowiedzieć o blacharstwie i innych pierdołach. Chyba offtop lekki wyszedł:)

ocenił(a) film na 8
jack_herer

tego sezonu już nie oglądam, bo gość zwyczajnie przegina pałę i jest to już bardziej żenujące niż zabawne.
Rosati dobrze zagrała. Nie cenię jej jako osoby, ale aktorsko było do rzeczy.
Z ciekawostek budżetowych "Bitwa warszawska" to ok. 30 mln PLN , a Bitwa pod Wiedniem ok. 50 mln PLN, ale nie można porównywać tego filmu z wojenną batalistyką.

użytkownik usunięty
jack_herer

Też zauważyłam, że o wiele więcej mówiła Szulim (tylko co ona takiego miała do powiedzenia?) niż Rosati, która promowała film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones