PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639947}
6,6 49 808
ocen
6,6 10 1 49808
7,2 25
ocen krytyków
Obława
powrót do forum filmu Obława
użytkownik usunięty
AdamBayern01

Gra partyzanta. Zagrał bardzo dobrze. Poważnie ;) .

ocenił(a) film na 6

T super :) A Alan Andersz?

AdamBayern01

Też partyzanta z lasu, postać drugo-trzecio planowa, ale tak jak Żukowski zagrał przyzwoicie. W postaci Wańka (granej przez Żukowskiego), stety albo i niestety, jest o dziwo trochę Waldka Kiepskiego :).

użytkownik usunięty
smakosh

Gra Andersza była bardziej nijaka od gry Żukowskiego, którego rola naprawdę mi się podobała ;) .

ocenił(a) film na 6

To obejrzę na pewno :) Głównie ze względu na Dorocińskiego, ale Żukowskiego również.

ocenił(a) film na 6
smakosh

Ogólnie obie postacie dużo występują we filmie?

użytkownik usunięty
AdamBayern01

Skromnie, bardzo skromnie - Żukowskiego jest trochę więcej. Wciąż to jednak trzeci, w porywach drugi plan.

ocenił(a) film na 6

Ok. Tak jak koledze niżej: jeżeli chcesz zobaczyć dobrą grę tego o to aktora, obejrzyj sobie dramat psychologiczny pt. Hel. Tam P.Bartosz gra narkomana "Małego".

ocenił(a) film na 6
smakosh

Ten aktor będzie mi się zawsze z tą rolą kojarzył :) A i jeżeli chcesz zobaczyć dobrą grę tego o to aktora, obejrzyj sobie dramat psychologiczny pt. Hel. Tam P.Bartosz gra narkomana "Małego".

AdamBayern01

zagrał najlepiej w całym filmie

ocenił(a) film na 6
Ajfel93

Mm.. serio? :D

AdamBayern01

tak uwazam

ocenił(a) film na 7
Ajfel93

Łukaszu,w pełni się z Tobą zgadzam,stwierdzić można że Żukowski "przyćmił" Dorocińskiego,szkoda że zostały pomieszane wątki w filmie,i wg. mnie był po prostu za krótki.

pawelciejka

dokładnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones