PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639947}
6,6 49 797
ocen
6,6 10 1 49797
7,2 25
ocen krytyków
Obława
powrót do forum filmu Obława

Na koniec jak Dorociński kopie gób i robi przerwe na papierosa spogląda w strone lasu a tam widać
powieszona podkoszulke damską, po czym uśmiecha sie nieznacznie ? Co miała oznaczać ta scena
? Czyżby Pestka sie powiesiła ?

ocenił(a) film na 9
ataman76

to była jej halka ....uśmiechnął się moim zdaniem bo tak jak sam powiedział cały czas mu się podobała a nie mógł jej mieć i to przez nią cały ten bajzel ...nie wiem skąd ten pomysł z powieszeniem .

ocenił(a) film na 7
ataman76

Według mnie ta halka swoim zapachem miała przyciągnąć psy gończe, których zbliżające się odgłosy słychać w oddali. A Dorociński zapewne popełnia samobójstwo i wpada do wykopanego dołu, zanim przybywa obława.

Bestia

Bo najlepszym zakończeniem wg. mnie byłoby jakby sie powiesila. I nie roumiem dlaczego taki twardziel jej nie zabil

ocenił(a) film na 7
ataman76

Pewnie szkoda mu było zabijać tak pięknej istoty.

ocenił(a) film na 8
ataman76

Bo tylko zwierzęta zabijają kobiety i dzieci.

ocenił(a) film na 7
RAC_79

dokładnie

RAC_79

Nie tylko zwierzęta, ludzie też.

ocenił(a) film na 8
Millwall

1.Albo nie oglądałeś filmu i nie wiesz, o co chodzi.
2.Nie jesteś zbyt bystry.

Co wybrać ?

RAC_79

Jestem nad wyraz bystry i inteligentny, niemniej zawsze możesz pokusić się o wytłumaczenie.

ocenił(a) film na 8
Millwall

W takim razie chodzi o pierwszy wariant.

RAC_79

Uhm, zamiast w konkretna polemikę, wolisz bawić się w "a twoja stara...", no cóż, to nie mój poziom:)

ocenił(a) film na 8
Millwall

Ale co tutaj tłumaczyć. Nie oglądałeś filmu, więc możliwe, że nie załapałeś sytuacji. Nie będę opowiadał Ci końcowego monologu związanego z "Tylko zwierzęta zabijają kobiety i dzieci", bo zepsuję Ci film.

P.S więcej dystansu.

Millwall

heh Millwall po co się zapieniasz ;)? RAC_79 dobrze Ci napisał. " Tylko zwierzęta zabijają kobiety i dzieci" to słowa jakie powiedział Wydra do Pestki zanim puścił ją wolno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones