PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639947}
6,6 49 818
ocen
6,6 10 1 49818
7,2 25
ocen krytyków
Obława
powrót do forum filmu Obława

Chyba żadnej tegorocznej premierze nie dałem noty 10. Serdecznie polecam. Aż dziwne, że póki co jest tak mało ocen; w kinie też nie było tłumów podczas mojego seansu.

Mocna historia, do tego opowiedziana niekonwencjonalnie. Nie warto czytać zbyt wielu szczegółów o filmie, żeby sobie nie popsuć widowiska. Ja znałem tylko krótki trailer i cieszę się, że nie sięgnąłem po opinie zdradzające szczegóły.

ocenił(a) film na 8
Lestat

u mnie "Obława" dostała 8/10 , ale przyznam, że podobała mi się bardziej niż oskarowy "To nie jest kraj dla starych ludzi" (obejrzany wczoraj btw, ocena 7/10). Bardem owszem był extra, ale te ich filmy poza "Fargo" niezmiennie wkur...ją mnie zakończeniami. Burton fink to najbardziej znienawidzony przez mnie film świata przez to pudło na końcu. Znam Coenów trochę , więc końcówka "To nie jest kraj..." rozśmieszyła mnie, ale nadal trochę wkurzyła. W sumie dość ciekawe pomieszanie nudy z adrenaliną.
W Obławie mniej nudy i wkurzania widza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones