PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639947}
6,6 49 817
ocen
6,6 10 1 49817
7,2 25
ocen krytyków
Obława
powrót do forum filmu Obława

Zawsze uważałem, że nawet filmy bardzo bardzo słabe zawierają choć odrobinę sensu. Dlatego rzadko dawałem filmowi ocenę gorszą niż 7. Jeśli film był naprawdę kiepski, ale o czymś tam był dawałem 6. Jeśli był głupkowaty otrzymywał 5. Jeśli 4 musiał być naprawdę kiepski. A oto pierwszy film któremu mogę wystawić 1. Żenada, przez 40 minut oglądałem kolesia który łazi po lesie bez celu, gapiąc się w niebo i jedząc zupę. Oczywiście zaraz polecą komentarze że mam słaby gust, że Park Jurajski to mój ulubiony to mój ulubiony film, ze się nie znam, ale ja chcę tylko przedstawić moją opinię na temat filmu.

ocenił(a) film na 7
DiegoGonzales

Przedstawiłeś a teraz posprzątaj zabawki, siusiu i spać.

ocenił(a) film na 8
DiegoGonzales

Kolega gosvami temat zdaję się wyczerpał.

ocenił(a) film na 5
DiegoGonzales

Park Jurajski to super film czekam na 3D!! A "Obława" średni jak dla mnie, nie wnosi zbyt dużo do polskiej kinematografi, może "Pokłosie" będzie lepsze

mere

Pokłosie też jest kiepskie bo tam nie biegaja dinozaury

ocenił(a) film na 5
AMfan

Raczej nie oczekuje od tego filmu aż takich zaskakujących scen:) Liczę na dobre kino Pasikowskiego, który rzadko coś kręci. Średnio śmieszny ten post, nie popisałeś się zbytnio, próbuj dalej :D

ocenił(a) film na 5
AMfan

Gościu "Poklosie" rewelacyjny film! Właśnie go obejrzałem, klimat, muzyka super! Dla mnie bomba! Nie wiem czy Tobie się podobał, bo nie widzę jaką ocenę dałeś

mere

Nie lubię antypolskich filmów , a ta fantazja reżyserska dorównuje fantazji prokuratora IPN Pana Ignatiewa .Jako gatunek filmu oceniam go na 8 ,jako Polak 0

DiegoGonzales

Chyba nie oglądałeś 'Megarekina i krokozaurusa'. ;)
Ale fakt, mnie Obława też nie powaliła, wynudziłam się trochę. Aczkolwiek jednak na 1 nie zasługuje.

ocenił(a) film na 8
DiegoGonzales

szacunek dla Ciebie, ale mam nieodparte wrażenie, że ocene 1 i ten komentarz rzuciłeś tylko po aby zaprowadzić troszke zamętu i sprowokować dziwną dyskusję :) bez urazy, ale jeżeli głupawe filmy mają u Ciebie 5, a "Obławie" dajesz 1... mnie się osobiście podobał. ale zgadzam się, że zestawianie go z "Jurassic Park" jest troszke nie na miejscu :) to tak jakby zestawić "Króla Lwa" z "Maczetą" :) pierwszy to klasyk, drugi naprawde mega świetny pastisz na ktorym można się uśmiać do łez. ale zestawić ich się za ciula nie da :)

ocenił(a) film na 5
pieczi1989

Popieram Cię każdy film należy do innego gatunku, nie wiem dlaczego ludzie porównują np. komedie z horrorem. Jeżeli człowiek chcę się pośmiać włącza komedie, jeżeli chcę lekkich dreszczy to jakiś film grozy. Oceny 1/10 są wtedy jak komedia straszy a horror śmieszy:)

ocenił(a) film na 6
mere

Jeśli jakiś horror naprawdę śmieszy to można wystawić ocenę jakby był komedią :)

ocenił(a) film na 7
DiegoGonzales

Do wszystkich - po co dyskutujecie z tą szmatą ? To próbka jego filmwebowej twórczości:

"Takie filmy trzeba robić. Zazdrościcie Żydom kasy, polaczki? Izrael wami gardzi, bo polska jest biedna." - o "Pokłosiu"

"Nie mam honoru, więc dla mnie kasa jest ważniejsza, hehe. Za honor nie urządzisz wakacji ani domu z basenem :D. Ale każdy ma inne priorytety, warto to uszanować."

"Polska mnie nie obchodzi, dla mnie to zacofany i do tego antysemicki kraj. Bieda i patologia, dlatego uciekam za granicę. Możesz mnie nazwać zdrajcą i żydem, proszę bardzo, spływa to po mnie."

Polaczki to zwrot skrajnie perojatywny, który używał niemiecki okupant wobec Polaków. Ta szmata (DiegoGonzales) do swoich rodziców też pewnie mówi "polaczki". Człowiek używający tego terminu to szmata, która normalny człowiek (nieważne z jakiego kraju) gardzi. Widać Diego lubi być szmatą.

ocenił(a) film na 8
Pomyslowy_Dobromir

Hehe, gdzieś tam spuszczał się, że ucieka z tego kraju do Australii. Nie wiem czy szmatławca nie przyjęli, bo zobaczyli jaki to sku***ły charakter, ale nie wiedzieć czemu piesek dalej ujada. Ja siedzisz za granicą to po ch** tu szczekasz ? Nikt za Tobą nie płacze Diego więc wyżalaj się na australijskich forach.

New_World_Order

Proszę nie obrażać, ja na Ciebie nie wrzucałem. Nie siedzę za granicą, mam plany z nią związane, nie mam obowiązku mieszkać do śmierci w jednym kraju. Nie szczekam, tylko podaję swoje poglądy. Nie musisz się z nimi zgadzać, masz do tego prawo, ale mimo wszystko proszę - nie atakuj mnie personalnie.

Pomyslowy_Dobromir

Uspokój się, i nie wyzywaj. Nie obrażałem Cię, więc ty nie obrażaj mnie. Każdy o innych poglądach jest dla Ciebie szmatą?

ocenił(a) film na 7
DiegoGonzales

A czy ja muszę Cię obrażać ? Sam obraziłeś siebie i Polaków - w tym swoją matkę i ojca, którzy są dla Ciebie "polaczkiami", antysemitami i patologią. To Twoje słowa.

Pomyslowy_Dobromir

Rozumiem, masz prawicowe poglądy, gardzisz mną bo jestem "lewakiem" i masz do tego prawo. Moje wypowiedzi były nacechowane by jeszcze wyżej podnieść kontrowersje związane z tematem. Uważam że filmy takie jak "Pokłosie" dobrze służą społeczeństwu, gdyż ukazują że Polacy nie zawsze byli okej. Po co wrzuty osobiste? Atakuj moje poglądy, nie osobowość. Życzę dobrej nocy ;)

ocenił(a) film na 1
DiegoGonzales

To po co piszesz po polsku? Pisz po angielsku,to Twój australijski język,chyba,że wolisz język aborygenów.To,że nie lubisz Polski,nie znaczy,że tam cię przyjmą z otwartymi ramionami.Będziesz dla nich biednym polaczkiem do zmywania garów.

Carlito78

Nie lubię pewnych polskich cech, tych negatywnych, a piętnowanie negatywnych cech narodu jak pycha czy antysemityzm to chyba nic złego, wręcz przeciwnie. A te zdania wyjęte z kontekstu sobie darujcie panowie. Nie ma co rzucać mięsem, dobranoc ;)

ocenił(a) film na 7
DiegoGonzales

Jurajski Park to zajebista rozrywka, czysta magia kina. Trza być frajerem, żeby nie dostrzec piękna tego filmu. Nie mniej żenujące jest to, że w Obławie widzisz tylko gościa idącego przez las, ale jak to mówią każdy widzi pod innym kątem ( w sumie nie wiem, czy tak mówią, ale przypasowało mi to ). A te lokalizacje w lesie to strzał 10, świetnie nadają ponurego, zimnego klimatu filmowi.

ocenił(a) film na 8
DiegoGonzales

Znam ludzi, którzy wolą "Za szybcy, za wściekli 8" niż "Dom zły" ;) Nie zmienia to jednak faktu, że "Obława" to bardzo dobre kino. Jest ciekawa fabuła, świetna gra aktorska, no i naprawdę dobre sceny akcji. Czego chcieć więcej?

ocenił(a) film na 3
DiegoGonzales

Człowieku, zgadzam się z Tobą, film beznadziejny, w ogóle nie trzymał w napięciu, mnie osobiście nie poruszył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones