PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639947}
6,6 49 797
ocen
6,6 10 1 49797
7,2 25
ocen krytyków
Obława
powrót do forum filmu Obława

dobrze,tzn. dobra muzyka,swiatlo,zdjecia,gra aktorska i wszystko inne...tak czy innaczej zasluguje wedlug mnie na wysoką ocene. Tylko nie myślcie ze mam coś do zydow :) Widze wiele negatywnych opinii ze wzgledu na przeklamanie historii,ukazanie naszych bohaterow jak zwierzeta itp ale mysle nie o to chodzi oceniajac film. By być obiektywnym ocenic nalezy rzeczy wszystkie i uniwersalne dla kazdego filmu czyli gra,zdjecia,muzyka,wyplyw na emocje... a nie jak ktos go odbiera indywidualnie ze wzgledu na swe upodobania polityczne ,religijne itd. Bo to tez zalezy miedzy innymi czasow w jakich sie zyje . Np. za PRL ten film wogole niebylby wyswietlany,a gdyby byl mialby pewnie wysokie oceny za to ze wogole porusza temat naszych bohaterow,ktory to temat byl wręcz zakazany . Ocena mysle zbyt niska

ocenił(a) film na 10
Radmar23

Przekłamanie historii... nawet mój śp. dziadek, weteran AK i NSZ wspominał, że pobyt w lesie to nie były przelewki, a ludzie nie byli propagandowymi kukłami bez skazy jak to pokazywał PRL lub obecne produkcje w stylu " Czasu honoru".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones