PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639947}
6,6 49 817
ocen
6,6 10 1 49817
7,2 25
ocen krytyków
Obława
powrót do forum filmu Obława

Dorociński też w porzo. Jeszcze lepsza rola niż w Róży.
Stuhr Maciuś (ten od Dzieci z Cedyni) natomiast po raz kolejny pokazuje, że aktor z niego jak z koziej d*** trąba. :)
A czemu tylko 6?
Bo reżyser NIE UMIE OPOWIADAĆ HISTORII w sposób zajmujący, nie czuje rymu, pulsu, jak Smarzowski.
Słowem kicha a nie warsztat.

ocenił(a) film na 1
ElRio

Stuhr słabym aktorem? Żal to komentować..Film do bani,ale on akurat zagrał w nim najlepiej.

ocenił(a) film na 6
Carlito78

Słabym - to za mało powiedziane. DENNYM to lepsze określenie!
Dennym i mulistym!
Niestety - casus Stuhra pokazuje że talentu aktorskiego się nie dziedziczy. Ojciec był OK, Maciuś to śmierdzące popłuczyny tylko.

ocenił(a) film na 7
ElRio

swoją role zagrał bardzo przekonywująco,o co wam chodzi?

ocenił(a) film na 6
aronn

Chodzi nam o to, że Maciuś jest aktorzyną przereklamowanym. Owszem, Dorociński zagrał naprawdę mocną rolę ale MAciuś był bezbarwny i cienki jak owsik.

ocenił(a) film na 3
ElRio

Gdybyś trzepał kapucyna przez cały film to też byś tak zagrał ;)

ocenił(a) film na 1
ElRio

Raczej chodzi o to,że jeśli ma inne poglądy niż ty,to znaczy że jest słabym aktorem.Z Dorocińskim też byłoby podobnie,jeśli okazałoby się,że nie popiera twojej partii.

ocenił(a) film na 7
Carlito78

Niezły film , ale bez rewelacji. Najlepsza jest końcówka i komentarze Żukowskiego. Oby więcej filmów z jego udziałem :)

ocenił(a) film na 6
Carlito78

Daruj sobie takie... to portal filmowy. Oceniamy tu grę aktorską. Tylko i wyłącznie.

ocenił(a) film na 7
ElRio

a to nie jest przypadkiem zazdrość?

ocenił(a) film na 6
aronn

Co? Zazdrość? Ja nie jestem ani aktorem ani żadnym innym artystą. :)
Robię zupełnie inne rzeczy.
Ale potrafię ocenić grę aktorską. W przypadku Stuhra była ona b. słaba w tym filmie.

ocenił(a) film na 7
ElRio

ale w jakim aspekcie?Dla mnie naprawdę zagrał przyzwoicie albo inaczej,pasował do roli,nawet Rosati za która nie przepadam,zagrała również ok.

ocenił(a) film na 6
aronn

Rosati przy Maciusiu zawsze wypadnie MISTRZOWSKO. Czemu? Bo ma klasę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones