PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639947}
6,6 49 797
ocen
6,6 10 1 49797
7,2 25
ocen krytyków
Obława
powrót do forum filmu Obława

Odnosze wrażenie...

ocenił(a) film na 7

.. że im bardziej wstecz sięga się historią tym bardziej widać jak ludzie byli okrutni. Tutaj może 2-3 pokolenia a jednak niektórzy ludzie jakby nie mieli sumienia, w ogóle nie czuli nic, pustka... Rozumiem, że niektórzy ze względu na środowisko musieli podejmować takie a nie inne decyzje, ażeby uratować np. siostrę, ale inni zachowywali się jak zwierzęta tak bez powodu, naturalnie. Wiem, że ciężko o tym mówić, kiedy ma się co jeść i żyje się w jako takim dostatku, ale to widać na tym filmie chociażby jak różnili się ludzie. Życie nie miało znaczenia. Kiedyś mój dziadek mówił mi, że jak był mały utopił małe kociątka tylko po to żeby dostać parę groszy, bo jakiś sąsiad go poprosił. Mną ta informacja lekko wstrząsnęła, ale jak to mówił nie robiło to na nim żadnego wrażenia, więc jak to robił pewnie tym bardziej...
Dopiero teraz jak mam tyle lat co mam zauważam jak ważną rolę w życiu odgrywa szkoła, edukacja, lekcje historii z właściwym nauczycielem itd. Człowiek jak był młodszy nigdy się nad tym nie zastanawiał...

ocenił(a) film na 1
lia_7

bzdury piszesz i tyle !! to jest kolejny film antypolski jak pokłosie !! oglądnij sobie z archiwum IPN na youtubie to zobaczysz jak wygladali żołnierze AK i NSZ a jak wyglądaja w tym filmie !!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 7
kamavip

Dzięki, ale nie przyjmuję rad od kogoś kto mówi "oglądnij" ;) bo to antypolskie i niepatriotyczne, sprzeczne z zasadami ortografii języka polskiego. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 8
kamavip

Zauważ ze oni siedzą w lesie i tam dosyć ciężko jest utrzymać estetyczny wygląd. Nie pogrążaj się ten film robił człowiek, który dedykował go swojemu ojcu..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones