PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639947}
6,6 49 817
ocen
6,6 10 1 49817
7,2 25
ocen krytyków
Obława
powrót do forum filmu Obława

"inspirowany" amerykańskim Oporem (Defiance)? Szkoda.

ocenił(a) film na 8
Ludi

Opór to był amerykański propagandowy badziew pełen patosu.

maximus01

bardziej żydowski niż amerykański ,bo ze zwykłych bandziorów którzy nigdy nie oddali jednego strzału w kierunku tak niemców jak i rusków zrobiono dzielnych wojowników mojżesza.

Ottiss14

widać kogoś ciśnie narodowość inna ;]
nie wydaje mi się żeby to miał byc film dokumantalny + nie wydaje mi się żeby nie wydali ani jednego strzału :]

espe2h

*oddali ;p

espe2h

Nie sądzę, by to był pocisk na Żydów. Moim zdaniem ten film był słaby, a ta "żydowska partyzantka" przedstawiona w filmie to zwykli złodzieje i bandyci. Napdali na zwykłych chłopów kradnąc im żywność i nie przejmowali się ich losem. Tak... Zwykli leśni bandyci :)

Daj_Na_Tace

w realiach wojny średnio popieram bawienie się w określenia bandyci/źli/dobrzy to inne realia i tracą wg mnie te słowa trochę znaczenie, tzn nie przeczę, że jak kradli to są bandytami tylko, że no wszyscy to robili.
Kurde wystarczy nawet na Polske spojrzeć przecież nie każdy chciał wspierać partyzntów swoim kosztem, albo która armia lepiej walczy o wolność kraju, strasznie dużo tu odcieni szarości.

espe2h

Narodowość żydowska ciśnie mnie wprost proporcjonalnie do ciśnienia mnie narodowości chrześcijańskiej.

Ottiss14

chyba nie istnieje narodowość chrześcijańska ale łapie idee.

espe2h

Zamiast "ale" powinno być "więc" ,ale i tak mnie to cieszy.

Ludi

Zgadzam się w 100%

ocenił(a) film na 10
Ludi

wraz ze śmiercią komuny skończył się polski plakat niestety teraz to jest zrzynka z zachodu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones