PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639947}
6,6 49 808
ocen
6,6 10 1 49808
7,2 25
ocen krytyków
Obława
powrót do forum filmu Obława

W mojej ocenie, temat filmu jest bardzo ciekawy i można było zrobić super film. Jednak reżyser starając się naśladować Tarantino (Pulp Fiction) czy też Ritchie'go (Przekręt) zawalł sprawę do samego końca. U tamtych te przeplatające wątki z różnego czasu na końcu spajały się. Tutaj tego spojenia NIE MA! Nie mam nic do aktorów. Zagrali dobrze, tak jak reżyser im kazał. Ale reżyser schrzanił swoją robotę niestety.

Angus48

Dla mnie ten film to zwyczajna kicha i tyle, zawiniło wszystko, zwłaszcza fabuła.

ocenił(a) film na 1
DiegoGonzales

Ja wciąż chodzę zły,że mozna widza tak nabić w butelkę,najpierw prezentując to wszędzie jako dobry film.Nie wiem co za ludzie przyznawali nagrody,ale w czasach "ona tańczy dla mnie" nic już nie powinno dziwić.Strata czasu,pieniędzy i tyle.Amatorszczyzna z dobrymi aktorami.Tak tak,to jest możliwe gdy ma się takiego reżysera.

ocenił(a) film na 8
Angus48

I Ritchi i Tarantino to mistrzowie, chociaż T ostatnio trochę zjechał. Ale w żadnym momencie nie odczułem próby naśladowania ich, delikatne poprzekręcanie sekwencji to za mało żeby ich łączyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones