PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639947}
6,6 49 817
ocen
6,6 10 1 49817
7,2 25
ocen krytyków
Obława
powrót do forum filmu Obława

Słaby

ocenił(a) film na 3

Po Pokłosiu i Różyczce oczekiwałem coś na podobnym poziomie, niestety film ten jest dużo
słabszy, męczące nikomu niepotrzebne skoki w czasie odebrałem jako odwrócenie uwagi widza
od zdjęć które są na fatalnym poziomie, wyglądają jakby facet stał z kamerą na statywie, .... no i
dźwięk jak to w polskim filmie trzeba sprzęt podkręcać by coś usłyszeć (w pewnym momencie
włączyłem polskie napisy) aby zrozumieć co bełkoczą pod nosem ....

ocenił(a) film na 1
enduroski

Zgadza się.Okropny film.Nudny,pokręcony,prymitywne dialogi,które ciężko zrozumieć,.Nawet podkręcenie głośności nic nie daje.Nie wiem dlaczego Dorociński po świetnej "Róży" zagrał w takim filmie.

ocenił(a) film na 6
enduroski

Film jest niezbyt mocny aleod gównianego antypolskiego knota PO-Grossie jest MILION RAZY LEPSZY!

ocenił(a) film na 3
ElRio

Możesz przedstawić jakieś argumenty w czym jest lepszy od Pokłosia, poza tym nie widziałem nic antypolskiego w Pokłosiu, fakt że Polacy za cichym przyzwoleniem Niemców tępili Żydów to nie tylko Jedwabne ...., rozumując tym torem większość filmów o 2 Wojnie Światowej jest antyniemiecka ;)

ocenił(a) film na 6
enduroski

Co Ty wygadujesz??? Polacy mordowali żydów? Gdzie? Kiedy? To żydzi mordowali Polaków w katowniach NKWD i UB!
Zapoznaj się może z PRAWDZIWĄ historią i przestań publicznie opluwać swój(?) naród!

ocenił(a) film na 3
ElRio

Jakbyś uważnie przeczytął mój 1 post to może zauważyłbyś, że w całym tym jednym zdaniu skupiłem się na walorach technicznych i ogólnie odbiorze filmu nie oceniam jego poprawności historycznej !!!! Ale skoro chcesz poznać moje zdanie na temat kto kogo ??? To Ci odpowiem że wg. mnie, w każdej wojnie, czy konflikcie w większości przypadków obie strony czy narody maja straty, uważasz że żaden Polak nie zabił nigdy Żyda, Niemca ???? Ogólnie brzydzę się każdą forma agresji i nawoływania do niej. Zastanów się nad swoimi wypowiedziami, czy one budują pokój miedzy narodami, czy próbujesz marny Wataszko niestety(?) Polaku wzniecać jakieś wojenki ???

ocenił(a) film na 6
enduroski

Pisz po polsku WATASZKO bo wstyd przynosisz swojemu narodowi. Marsz do szkoły, WATASZKO, gimbusie jeden niedouczony.
Nie dość, że bełkot produkujesz zamiast logicznych wypowiedzi, to jeszcze zakłamujesz polską historię, WATASZKO. :)

ocenił(a) film na 3
ElRio

Szkoda klawiatury na takich pajaców jak Ty.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ElRio

oooo pierwszy troll (przepraszam prawdziwy Polak) IV RP znów się uaktywnił

ocenił(a) film na 6
gacek776

Zawsze i wszędzie PO-Grossie tępione będzie! :)

użytkownik usunięty
enduroski

Dokładnie, nic dodać nic ująć :) z tym dźwiękiem to masakra jakaś.

ocenił(a) film na 9
enduroski

kretyn z ciebie. Pokłosie to dno absolutne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones