PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639947}
6,6 49 818
ocen
6,6 10 1 49818
7,2 25
ocen krytyków
Obława
powrót do forum filmu Obława

Poszłam do kina, bo widziałam, że film jest wysoko oceniony, a poza tym lubię filmy tego typu, no
ale bardzo się rozczarowałam. Może nie był to aż tak zły film, ale radzę poczekać aż będzie w
internecie, bo nie opłaca się iść do kina. Powiem jeszcze, że trochę się wynudziłam w kinie :)

ocenił(a) film na 7
Amelia960

Muszę się zgodzić. Interesuję się filmami opowiadającymi o losach ludzi podczas II. wojny światowej Oczekiwałam tego filmu. Marcina Dorocińskiego i Weronikę Rosati obserwuję od czasów "Pitbulla", wg mnie najlepszego polskiego serialu ostatnich lat. Na "Obławę" poszłam w dniu premiery w Polsce, nie mogłam się doczekać. Wyszłam z kina i nic nie czułam. Zawsze emocjonalnie podchodzę do sytuacji bohaterów, a w tym przypadku nic mnie nie poruszyło.
Film ma świetne zdjęcia, jest bardzo dobrze zrobiony, aktorzy świetnie zagrali. Żałuję, że nie słyszałam w nim muzyki. Niestety o obrazie szybko się zapomina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones