PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639947}
6,6 49 818
ocen
6,6 10 1 49818
7,2 25
ocen krytyków
Obława
powrót do forum filmu Obława

Nareszcie! Polscy filmowcy zmieniają ten nędzny polski styl kręcenia filmów i wreszcie
upodabniają swoje produkcje do tych hollywoodzkich ! brawo!

vahan6

Zobaczymy jakie danie z tego wyjdzie. Mam głęboką nadzieję że producenci zaczną inwestować w dobre pomysły i ambitnych twórców zamiast w partaczy i emerytów typu Hoffman i reszty starej za starej szkoły. Do tego układy i układziki położyły na łopatki nasze kino lepiej nakręcić komedie romantyczną z super duper gwiazdami niż zainwestować w porządny film.

ocenił(a) film na 8
vahan6

Z naszym rodzimym kinem nie jest chyba aż tak źle, pomijając wielkie super produkcje reklamowane na szeroką skalę, należy zauważyć ambitniejsze projekty. Te są może mniej komercyjne, ale na pewno trzymają poziom. Jak będzie z obławą? Zobaczymy :)

użytkownik usunięty
KinoMikro

filmy komercyjne też mogą być ambitne i na wysokim poziomie. a co do obławy to nie nastawiam się na arcydzieło, bo nie chcę się zawieść, ale Dorociński jest pewną gwarancją, że film będzie co najmniej dobry :)

vahan6

Polski styl był bardzo dobry, dopóki twórcy nie zaczęli nieudolnie upodabniać swoich produkcji do tych hollywoodzkich. Ale z drugiej strony z kim ja w ogóle rozmawiam :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones