PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639947}
6,6 49 817
ocen
6,6 10 1 49817
7,2 25
ocen krytyków
Obława
powrót do forum filmu Obława

gratuluję reżyserowi hołdu oddanego własnemu ojcu - nakręcił film, w którym ciągle się masturbują i padają teksty w stylu "zwal se konia". na pewno ojciec byłby dumny z takiego "hołdu"... nie mówiąc już o innych żołnierzach AK i partyzantach...

nie twierdzę, że każdy film am być lukrowaną laurką, ale "Obława" jest jednak słaba...

ocenił(a) film na 1
Creep_7

tak jakby żołnierze na wojnie myśleli tylko o masturbacjach,kobietach i bromie,bo zapewne nie mieli nic innego do roboty.

ocenił(a) film na 8
Creep_7

No tak, bo przecież partyzanci mieszkający całymi miesiącami w lesie, pozbawieni wszelkich wygód nawet ówczesnej cywilizacji mówili tylko piękną polszczyzną, spali tuląc się do polskiej flagi i myśleli tylko Polsce i sypali tylko patriotycznymi frazesami - byli nadludźmi.

New_World_Order

ale wniosłeś/łaś/łoś dużo do dyskusji...

ocenił(a) film na 7
Creep_7

Pomieszkaj sobie w lesie rok w ziemiance (wiosna-lato-jesień-zima), za źródło ciepła mając tylko ognisko, załatwiając swoje potrzeby za krzakiem, przymierając cały czas głodem, bez kobiet. Zobaczymy.

Jedynym kręgosłupem moralnym i tym co trzyma ich razem dla tych ludzi oprócz tego co wynieśli z domu jest hierarchia i dyscyplina wojskowa, ale fizycznie są tylko ludźmi.

Pomyslowy_Dobromir

a czy ja twierdzę, że nie???

a to co piszesz oznacza, że mam oglądać film, w którym młody Stuhr cały czas się masturbuje? i to jest ten hołd dla ojca reżysera i trudu i poświęcenia tych ludzi???

ocenił(a) film na 7
Creep_7

wiem,wiem,lepiej laurki ogladać.

aronn

przecież napisałem wczesniej, że nie.... i gadaj tu z wsiochami... :(

ocenił(a) film na 7
Creep_7

chodziło mi,że juz lepiej obejrzec takie kino niż jakąś laurkę.

aronn

ok, przepraszam. w sumie masz rację...
miałem nerwa bo równocześnie z Twoim postem przeczytałem to co napisał poniżej niko_filmweb...
i jak tu gadać na forum z takimi jak on???

ocenił(a) film na 1
Pomyslowy_Dobromir

Oni oprócz mieszkania w ziemiance jeszcze walczyli !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
niko_filmweb

hohoho, powiało kulturą...
uwaga jak wyżej (o brudnych wsiochach). po co to w ogóle żyje??? żeby kopać rowy i czyścić kible... :)

ocenił(a) film na 7
Creep_7

hohoh zabolało

niko_filmweb

moim zdaniem ktoś z najbliższych robi ci straszna krzywdę (najprawdopodobniej wykorzystuje seksualnie). i pyskowanie w internecie (gdzie nic nie grozi) jest jedyną formą odreagowania tej traumy... ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones