PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688105}
4,5 6 415
ocen
4,5 10 1 6415
2,0 14
ocen krytyków
Obce ciało
powrót do forum filmu Obce ciało

...i wszystkim komentującym też radzę najpierw pójść do kina.

apot

nie, dzięki, recenzje mi wystarczą. poza tym - gdyby to ode mnie zależało - niech sobie cała ekipa umrze z głodu...

schschfikation

wszędzie ci namolni ludożercy

clavier

dziękuję, ale zagłodzeni Słowianie to nie mój gust ;)

schschfikation

wolałbyś tłustych amerykańców ? ;)

apot

Mam zamiar - mimo recenzji - iść do kina i obejrzeć ten film. Wtedy ewentualnie będę się wypowiadał, albo po prostu ograniczę się do wystawienia oceny.
A na marginesie, to przerażają mnie posty typu "gdyby to ode mnie zależało - niech sobie cała ekipa umrze z głodu". Niektórym bardzo prosto przychodzi pogarda dla innych.

ocenił(a) film na 6
apot

Zrobię dokładnie to samo. Pójdę do kina, bo zdumiewa mnie fakt,jak wielu ludzi i z jak ogromną zapalczywością walczy z tym obrazem.

ocenił(a) film na 8
Dorowca

walczą resortowe dzieci i wnuki, piękny film, daje do myślenia, byłem w Arkadii, ludzie na koniec bili brawo, nie wszyscy ale brawo było, żałuję teraz,że moich zabrakło, przeraża mnie ta ohydna nagonka na ten film

klcw57

a kto to te resortowe dzieci? ;p

ocenił(a) film na 6
apot

A ja na pewno obejrzę ten film. Jestem bardzo ciekaw ze względu na obsadę. Grochowska to najlepsza polska aktorka młodego pokolenia, Rosati po długiej przerwie w "Obławie" pokazała, że potrafi, a Buzek niestety nie miałem okazji zobaczyć na ekranie od czasu świetnego "Rewersu".

mattbuyek

I daleś 6 bez oglądania? Gratulacje.

ocenił(a) film na 6
Woooo

Byłem wczoraj w kinie, więc mogę ocenić. Gratulację za brak myślenia.

mattbuyek

To nie kwestia braku myślenia a informacji. I 6? jestem ciekawy.

ocenił(a) film na 6
Woooo

To JEST kwestia braku myślenia. Moja wypowiedź miała już 2 dni więc logiczne, że miałem w tym czasie możliwość zobaczenia filmu, który cały czas leci w kinach, i wcale nie mam obowiązku informować, że to już zrobiłem. To szydercze "gratulacje" ci nie wyszło niestety.

apot

Masakra. W życiu tylko dwa razy dałem się namówić na kino kiedy opis filmów mnie nie zachęcał i? Wszyscy w koło się bawią świetnie a ja stopniowo usypiam, usypiam i co gorsza trzeźwieję... Te dwa filmy to skrzydlate świnie i niezniszczalni. Pierwszy w ogóle bez niczego, a drugi to sama akcja bez czegokolwiek, no może + 2 albo 3 suchary.

Jak chcesz się zawieść to zapraszam do kina:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones