PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723477}
6,4 17 985
ocen
6,4 10 1 17985
5,5 17
ocen krytyków
Obce niebo
powrót do forum filmu Obce niebo

Grochowska

ocenił(a) film na 8

Bardzo naturalnie grająca aktorka. Do tego nie słynie z gołej dupy i nie bryluje na sciankach, pokazach mody, garnkow i innego chłamu. Klasa sama w sobie.
Kto jeszcze lubi taki styl grania ?

golkas0

Wydaje mi się, że uznawana jest za dobra aktorkę tylko dlatego, że nie gra w serialach i nie bryluje na ściankach, bo aktorką jest przeciętną. A w tym filmie znowu pokazała, że ma spory problem z konsekwentnym budowaniem postaci. Poszczególne zachowania Basi są tak sprzeczne i niczym nieumotywowane, że aż człowiek się nie dziwi, że odebrali jej dziecko.

golkas0

Ponadto jak widzę po raz kolejny tą marierę, gdy ma lekko przymrużone oczy i smutną minę, którą próbowała już zagrać wiele rzeczy i przeróżne stany swoich bohaterek od "Magicznego drzewa", przez "W ciemności" i "80 milionów" to mam dość.

W scenie pierwszego spotkania z córką, kiedy Anita w samochodzie tłumaczy jak się mają zachować, ona gra jak robot kolejkowy z "Alternatywy 4", a może nawet gorzej.

ocenił(a) film na 8
Bolek84

Nie zgadzam się, że jest aktorką jednej miny. Widziałam ją w roznych filmach i sztukach teatralnych i potrafi zagrac zarowno kobietę lekkich obyczajów jak i zakonnicę.

ocenił(a) film na 8
golkas0

Chodzilam z Agnieszka Grochowska to szkoly podstawowej i byla bardzo cicha i uprzejma. A do liceum chodzilam z Anna Mucha ... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones