PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=134}

Obcy: Przebudzenie

Alien: Resurrection
7,0 99 863
oceny
7,0 10 1 99863
5,6 15
ocen krytyków
Obcy: Przebudzenie
powrót do forum filmu Obcy: Przebudzenie

Witam...
Bardzo często wracam do całej sagi Obcego i filmu Prometeusz...Pierwszą część widziałem za dzieciaka i już się ciskałem by rodzice mi nagrali następne części obcego na vhs....Pamiętam ,że jak już znałem trzy pierwsze części na pamięć to w kinach pojawiła się część 4. Byłem gówniarzem by pójść do kina ale pamiętam ,że nie mogłem się doczekać gdy film wyjdzie na vhs. Gdy dostałem film w prezencie to zostałem wbity w fotel po obejrzeniu całośći... Moje odczucia co do tej części się nie zmieniły. Za każdym razem gdy oglądam sagę i dochodzę do tej części odstawiam wszystko i wracam z powrotem do tamtego czasu gdy widziałem ją po raz pierwszy... Jak dla mnie rewelacja film ale widzę ,że sporo ludzi go krytykuje...Moim zdaniem filmy z obcym ,które powinny być krytykowane to Obcy Kontra Predator.

ocenił(a) film na 10
t_h_express

Fakt, ta część jest bardzo klimatyczna, taka tajemnicza, to pomarańczowe światło wszędzie, te laboratorium nieudanych klonów wciśniętych w formalinę. No i ten finałowy obcy, piękny, z ludzką huśtawką nastrojów, przechodzący momentalnie z krwiożerczego monstrum do potulnego, popiskującego szczeniaczka. :3 I odwrotnie! Fajnie twórcy na koniec zagrali na uczuciach widzów. Najpierw nienawidzimy go za zabicie własnej matki moment po porodzie, a następnie jest nam go szkoda w chwili, gdy ginie.
Z resztą ciekaw jestem jakby to było, gdyby został na tym dużym statku, a ten się nie rozbił, czy dogadał by się z pozostałymi obcymi? No i ciekawe czy jakiś twarzołap pokusiłby się skoczyć na jego, bądź co bądź, ludzką trzewioczaszkę? Z resztą dziwi fakt, że po zamordowaniu królowej nie został on rozszarpany przez pozostałe ksenomorfy...

ocenił(a) film na 10
hitman4334

zgadzam się z Tobą....Pomarańczowe światło jest mega tutaj...na tym statku jest bardzo upiornie ...chyba nawet bardziej jak na Nostromo. Wracając do finałowego obcego to zawsze się śmieje ,że na bank to musiała być samica bo miała takie zmiany nastroju właśnie :-D hehe Właśnie w drugiej części obcy chronili królową a tutaj mimo ,że nowy zamordował matkę to nic nie robili...czy po prostu ich tam nie było hmmm nie pamiętam teraz czy były tam inne xenomorfy bo akcja była zbyt wielka bym patrzył za innymi potworami :-) dobre spostrzeżenie ... musze przy następnym oglądaniu tej części obczaić czy są tam potwory czy nie :-) Pozdrawiam i dzięki za komentarz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones