PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464586}

Obcy kontra łowca

Alien vs. Hunter
1,7 421
ocen
1,7 10 1 421
Obcy kontra łowca
powrót do forum filmu Obcy kontra łowca

Mocne 1/10

ocenił(a) film na 1

Przyznaję, już po 15 minutach wiedziałem, że wystawię ocenę między 1 a 2, ale obejrzałem dalej, by ostatecznie rozwiać swe wątpliwości. Film co prawda nie jest gorszy niż South Park, więc nie nazwę go najgorszym filmem wszech czasów, ale póki co w mej prywatnej klasyfikacji zajmuje wysokie miejsce nr 2 w kategorii totalnej tandety w kinie. Absurdalne elementy parodiujące znane już motywy w gatunku, totalny brak napięcia czy zaciekawienia widza, efekty specjalne gorsze niż można sobie wyobrazić, muzyka na poziomie uderzenia kilka razy w pusty bęben oraz tragiczna gra aktorska i zupełne błąkanie się po ekranie bohaterów nakazuje w pełni skrytykować ten kicz. A i jeszcze ten pająk- element wyróżniający w pewnym stopniu i podkreślający, że jednak można wymyślić coś tak bezsensownego. Zasłużone 1/10!

diego88

można spytać, który film dostąpił zaszczytu i jest Twoim no 1 ;-)
moim:
http://www.filmweb.pl/film/2012+Koniec+%C5%9Bwiata-2008-464969

ocenił(a) film na 1
szwarzenegger

Słyszałem, że wielu ludzi, podobnie, jak i Ty zresztą uważa film "2012 Doomsday ". Przyznam się, że jeszcze go nie obejrzałem (chyba muszę poczuć "wenę" do tego filmu, a to nie zdarza się za często w przypadku takich gniotów), ale coś w tym musi być prawdy. Póki co jednak dla mnie najgorszym filmem, jaki widziałem jest "Miasteczko South Park" (tania tandeta i niepotrzebna ekranizacja serialu, z masą bezmózgich wulgaryzmów i kiczowatą każdą sekundą), ale to moje zdanie, w pełni subiektywne. Pozdrawiam.

diego88

ej ziomek lubię filmy klasy Z podasz linka do tego filmu bo na cda nie znalazłem

ocenił(a) film na 1
Mirage_pl

Po latach zmienię jednak swój typ. Najgorszych filmem jest dla mnie ex aequo "Obcy konta łowca" i "Wojna światów 2". A co do linków, to niestety sam nie znalazłem, może być ciężko z dotarciem do tego jakże milowego "dzieła". Pozdrawiam.

diego88

spoko tak pytam bo ostatnio oglądam te chore twory by zobaczyć jak filmów nie tworzyć również pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones