PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=300636}

Obcy kontra Predator 2

AVPR: Aliens vs Predator - Requiem
5,2 44 898
ocen
5,2 10 1 44898
3,9 11
ocen krytyków
Obcy kontra Predator 2
powrót do forum filmu Obcy kontra Predator 2

Niewielkie, zapomniane przez Boga i ludzi miasteczko staje się areną walki pomiędzy Obcymi i Predatorami. Ludzie, chcąc przetrwać tę wojnę, muszą zapomnieć o dawnych animozjach i zjednoczyć swoje siły w walce z kosmicznymi drapieżnikami.

A co będzie z Hybrydą ( pół obcy pół predzio) co się Predziom na statku wykluła ?? Czy o niej już zapomnieli ?? A ja chciałem ją zobaczyć :(

Jacek_Wrobel

PredAlien (czyli, to co się wykluło pod koniec pierwszej części) ma się pojawić w filmie, ale jeszcze szczegóły nie są jeszcze znane... No cóż, będzie trzeba poczekać ^^

Jacek_Wrobel

Właśnie!!!!!!!! ja też przyłączam się do Jacka, może ktoś mi to wyjaśnieć....
z pierwszego opisu wynika że Obcy i Predator będą walczyć ze sobą, a gdzie Predalien...!???
Oczywiście ten opis może byś "mylny" ale..
Cały czas w tych komentarzach kłócicie się, przyznajecie jakieś argumenty i sowje racje o Predaliena a o nim nie ma mowy w wogóle... skąd taka pewność że w ogóle będzie?
Może zaraz po wyjściu z Predatora został zgładzony (taka byłaby najnormalniejsza kolej żeczy, bo powinni go zaraz wykryć swoją "techiką"... OK załóżmy że będzie to dlaczego jak chociażby na tym zdjęciu (gdzie tak strasznie się kłucicie na jego temat, niby to jest on i walczy z Predatorem, dlaczego akurat z nim???
Dalej w końcu to nowy "gatunek" więc dlaczego ma walczyć tylko z P, może też będzie chciał unicestwić Obcego...??? Hmmm można było też zrobić walkę samych tych gatunków a tu widzę, że człowiek znowu będzie stał pomiędzy nimi (oczywiście nie powinien mieć najmniejszych szans w starciu z tymi Potworami, no ale cóż, znowu pewnie jakaś laska "zaprzyjaźni" się z P, hehehe parodia - to też kwestia do polemiki. Oczywiście niczego tutaj nie neguję, może ktoś z fanów, specjalistów spróbuje odpowiedzieć mi na te pytania, pozdrawiam:)

Szczepan_5

po pierwsze polecam czytać opisy dokładniej

ponieważ

nie napisano w opisie że będzie walczył obcy z predatorem tylko że będzie walka pomiędzy obcymi i predatorami czyli że będzie ich dużo więc nic nie stoi na przeszkodzie żeby predalien się tam znalazł (a może nawet będzie ich więcej)

po drugie

ja, znając komiksy (tak tak, kiedyś czytałem takie coś jak komiksy) mogę powiedzieć że właśnie w komiksach był jeden predalien i był po stronie klanu predatorów (taki kaprys rysowników)..

jak będzie w filmie ZOBACZYMY

użytkownik usunięty
mikesz

W komiskie może byl po stronie predatorów ale za to w grze AvP 2, był po stronie alienów.

to może teraz będzie przecikwo wszystkim... ;] chociaż bardzo w to wątpię, raczej to niemożliwe żeby zrobili coś takiego, a szkoda, bo by się działo!!...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones