PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=300636}

Obcy kontra Predator 2

AVPR: Aliens vs Predator - Requiem
5,2 44 895
ocen
5,2 10 1 44895
3,9 11
ocen krytyków
Obcy kontra Predator 2
powrót do forum filmu Obcy kontra Predator 2

Marzy mi się świetny film o pojedynku Obcego z Predatorem, ale żeby zrobić tak dobry film, trzeba zatrudnić reżysera z wizją i dobrego scenarzystę, który wymyśli sensowne miejsce akcji (najlepiej jednak w kosmosie, proponuję jakąś planetę, ale niech czas akcji nie będzie zbyt odległy, tak, żeby widz mógł się odnieść do sytuacji na ekranie a nie ziewać) i bohaterów (Ripley z Predatorem? Chyba jednak nie). Niestety, boję się, że producenci ze studia Fox (notabene ta wytwórnia ma prawa do produkcji filmów z obydwoma kosmitami) wynajmą jakiegoś idiotę w stylu Andersona lub Michaela Bay`a, żeby zrobił film w sam raz dla niemyślących nastolatków zajadających się popcornem. A może niech scenariusz napiszą wspólnie fani Aliena i Predatora, to wtedy wyjdzie dobry skrypt? Ja mogę skrobnąć dialogi;)

ocenił(a) film na 4
Thommy

Druga część filmu mogła by być ala gra AvP2. Gra super film by był też super. Działo by sie to wtedy na obcej planecie.

ocenił(a) film na 3
Thommy

No miejmy nadzieje ze ta część wniesie coś więcej niż 1
Było by ciekawe pokazać ojczystą planete Predatorów bąć obcych ( ale ojczysta planeta obcych będzie w alien 5 ;) ) Reżyseria została zmieniona teraz pozostaje nam tylko nadzieja

say_2

Tylko nadzieja...
Niestety dostaniemy pewnie szajs w stylu jednyki (nędzna fabuła, mało samych kosmitów, denna muzyka i mało znani aktorzy). Chociaż... mogliby zekranizować grę AvP2 jak ktoś już wcześniej wspomniał. TYle że tam prawie wszystkie akcje zapożyczone były z kultowego Aliens z 89'... Zatem robić klona klasyki jakoś tak nie bardzo... Ale cóz - poczekamy zobaczymy, chociaż do tego filmu jestem nastawiony bardzo pesymistycznie...

ocenił(a) film na 3
Metzger

Ty tępy ciołku hehe mało znani aktorzy dobre widać że w kinie nie siedzisz tylko sciągasz filmy z neta i zajadasz siękozuchami a jeżeli jesteś zle nastawiony to nie czekaj i nie oglądaj ty #@$#%$# większosc krytyków oceniło dobrze muzyke w tym filmie czemu takie osły niezwiązane z klimatem piszą takie głupoty jak ty wołam o pomste do nieba

kadim21

Skoro już tutaj jest mowa o muzyce w AvP to dodam swoje zdanie. Muzyka w tym filmie wyszła dość dobrze, trochę lepiej niż na poziom samego filmu. Z muzyką jest tak, że w dobrym filmie wydaje się muzyka dobra a w średnim to muzyka średnia bo kompozytora zatrudniają odpowiedniego do danego scenariusza filmu. Kiedy muzyka jest słaba w dobrym filmie to znaczy, że kompozytor jest naprawdę kiepski bo - albo łatwo jest zrobić dobrą muzyką albo jest 90% tych lepszych kompozytorów a 10% gorszych.

Thommy

A mnie się ten film podobał. Nie jestem byle zjadaczem filmów na divX, który to ogląda co popadnie i się cieszy. Sądzę, że ten film był nawet spoko, niewysokich lotów (a przecież nie wszystko musi być mega extra artystyczne i z przesłaniem). Fajny film akcji, obejrzyjcie lepiej inne megagnioty i wtedy się wypowiadajcie. No ale to moje skromne zdanie, a jak wiadomo o gustach się nie rozmawia.
P.S. Przeszedłem na ogladanie seriali sci-fi, akcji i dramatów. Szkoda mi czasu na filmy, bardziej wciąga mnie fabuła i wielowątkowość fajnego serialu. Mimo tego czekam na AvP 2 i również pójdę do kina (w przeciwnieństwie do większości wypowiadających sięna temat takich filmów, co oglądają kinówki na kompie i narzekają).

ocenił(a) film na 8
Amon

Chetnie bym zobaczyl sobie zaglade rodzaju ludzkiego. Gdzie walka toczy sie o przetrwanie na naszej planecie. Wielkie miasta opanowane przez obcych, dramatyczna walka armii z hordami aliensow no i wsparcie ze strony predatorow heh poczekamy, zobaczymy.

Kunio_2

książki perre'go?,od razu uprzedzam krytykantów czytałem tylko tego autora ,nie czytałem innych książek o obcych,ale te ksiązki mi się podobały akcja dzieje sie na planecie obcych,jakiejś planetoidzie,stacji kosmicznej,ziemi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones