PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=300636}

Obcy kontra Predator 2

AVPR: Aliens vs Predator - Requiem
5,2 44 895
ocen
5,2 10 1 44895
3,9 11
ocen krytyków
Obcy kontra Predator 2
powrót do forum filmu Obcy kontra Predator 2

Fatalny!!!

ocenił(a) film na 3

Nie oglądajcię tego filmu, szkoda czasu, pierwsza część zdecydowanie lepsza.

lotto089

Zdecydowanie lepsza była seria Obcy. Ten film to jakaś katastrofa. Zdecydowanym błędem wg. mnie było odejście od sc-fi jeżeli chodzi o planety, statki itp.

ocenił(a) film na 3
daroPL

O serii Obcy to już nie wspominajmy, ten film to klasa C, jeszcze ta scena z wtargnięciem obcych na porodówkę- żenada.

lotto089

Masz rację, jedynka była lepsza. Lepszy średniak, niż taki gniot.

ocenił(a) film na 1
lotto089

gniot to bardzo pochlebnie dla tego filmu niestety . . . twórcy podobno byli wielkimi "fanami" obcego i predatora więc nie wiem jak można stworzyć aż taką rujine finansową gniot i co tylko . jednak najgorsze jest to że wielu ludzi nie przykłada uwagi do fabuły i oczywiście mówi że film jest fascynujący bo wszędzie leje się krew :/ i oczywiście poraz kolejny obcy został upokorzony wielu myśli że Predator łatwo może zabić obcego ale po dogłębnej analizie ciężko jest zabić prawie 4 naraz a ten w filmie kosił nawet 10 w 5 sekund oczywiście kolejny nonsens to niewyobrażalnie szybki czas rośnięcia obcego :/ 5 minut tak samo jak w 1 :/

SPMC

Może twórcy byli fanami Obcego i Predatora tyle że o mentalności dzieciaka z podstawówki? Tylko nadpobudliwy, mały nastolatek był by w stanie wymyślić coś takiego... Gdyby głównym bohaterem był by tylko predator, to przynajmniej sprawdził by się jako odmóżdzacz, ale ten film stara się stworzyć jakiś tam ludzkich bohaterów z ich własnymi problemami i budować jakieś tam napięcie... szkoda tylko, że robią to TAK beznadziejnie.

ocenił(a) film na 3
szmyrgiel

Dokładnie Szmyrgielu, dodam tylko, że film ten bardzo mi przypomina (nie wiem dokońca czemu) taki horror co na polsacie i TV4 często leciał- nazywał się o ile mnie pamięć nie myli VIPER czy jakoś tak.

ocenił(a) film na 1
szmyrgiel

Odpowiedź jak najbardziej trafna !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones