PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=300636}

Obcy kontra Predator 2

AVPR: Aliens vs Predator - Requiem
5,2 44 898
ocen
5,2 10 1 44898
3,9 11
ocen krytyków
Obcy kontra Predator 2
powrót do forum filmu Obcy kontra Predator 2

Tak będzie wyglądał Predalien (chyba)http://img172.imageshack.us/my.php?image=predatorhybridju0.jpg

Dextromethorphan

Tamto nie działa tu jest dobry link http://img232.imageshack.us/my.php?image=predatorhybridfs9.jpg

Dextromethorphan

Jeżeli, tak ma wyglądać PredAlien, to ja dziękuje - wygląda beznadziejnie...

Nike

Ja powiem tylko tyle, że jeżeli na tej focie jest predalien, to brzydki z niego madafaka ;]

użytkownik usunięty
Dextromethorphan

To wygląda jak jakieś wielkie gówno a nie PredAlien.

to coś ma oczy? to już ostre przegięcie - fota nieprawdziwa, twórcy of F-X nie posuneliby się aż tak daleko

BSQ

Skąd wiesz, że PredAlien nie będzie miał oczu? Przecież twórcy mówią, że ma nas całkowicie zaskoczyć jego wygląd... poza tym nie napisałem, że tak ma wyglądać hybryda. Zawsze można sobie pogdybać nad jej wyglądem czyż nie? Wkleiłem tą fotkę bo tam gdzie ją znalazłem było napisane Predator Hybrid chyba, że twoim zdanie, to mieszanka Predatora z czymś innym :P >>Pozdrawiam<<

BSQ

Wydaje mi sie ze to nie jest fotografia z filmu, ktos robi sobie jaja a napaleni fanatycy lykaja.

kamil_d444

Nie wiem gdzie Ty zauważyłeś żeby ktoś to łyknął??

Dextromethorphan

PredAlien nie jest hybrydą obcego z predziem tylko obcym, który pasożytował na predatorze i przejął część jego cech. z hybrydą mieliśmy do czynienia w Obcym: Przebudzeniu (a pasztet z tego wyszedł niezły;)

BSQ

Jeżeli już wchodzimy w strefę biologiczną, to jeżeli jakiś organizm (w tym przypadku obcy) przejmuje cechy budowy od innego organizmu (w tym przypadku od Predatora choćby te szczęko coś tam co sie Predatorowi na ryju rozchylaja), to wtedy powstaje hybryda... A w ogóle to po co taka gadka, tu przecież nie decyduje matka natura tylko specjaliści od FX :-D

Dextromethorphan

Jak to od razu widać że to fotomontaż ... nie wiem jak można się na to nabrać ...

Grievous

Przecież sie nikt nie nabrał... widzisz w moim pierwszym poście w nawiasie "chyba"?? Jeżeli widzisz to po co takie gadanie? Fotke znalazłem więc wkleiłem nie napisałem, ze tak ma wygladać pedalien tylko chyba, a chyba znaczy tyle samo co może, a może jak wiadomo jest szerokie i głębokie...a co do moich innych wypowiedzi, to mówię, że nad wyglądem hybrydy można sobie zawsze pogdybać i chyba mam rację co??

ocenił(a) film na 10
Dextromethorphan

Fake na 100%.

Predaliena nieprędko zobaczymy - ewentualnie w ostatniej scenie trailera.

BSQ

Proponuje troszeczkę poszukać Predalien nie jest wymysłem filmowym a komiksowym!!! po prostu pierwszy raz pojawi się w filmie i tak ma oczy ... i nie może chodzić po ścianach ale za to jest bardzo wytrzymały

Dextromethorphan

Jak predalien będzie tak wyglądał to ja dziękuję. Jak go pierwszy raz zobaczyłam to myślałam ,że to królowa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones