PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=300636}

Obcy kontra Predator 2

AVPR: Aliens vs Predator - Requiem
5,2 44 872
oceny
5,2 10 1 44872
3,9 10
ocen krytyków
Obcy kontra Predator 2
powrót do forum filmu Obcy kontra Predator 2

Pęknięte lustro

ocenił(a) film na 8

Nie wiem jak to się stało, ale przez tyle ostatnich lat w poszukiwaniu filmów z uniwersum Sci-fi nie trafiłem na ten film. Choć historia filmu "Obcy kontra Predator" bardzo mi się spodobała, nie drążyłem tematu i zająłem się oglądaniem takich filmów jak: "Kula", "Kontakt", "Ukryty wymiar". W między czasie pojawił się "Predator" 2018 na który ludzie również narzekali. Dlaczego? Osobiście uważam, że wszyscy tęsknią bardzo za kultowym Obcym z Sigourney Weaver ;)

Dlatego do filmu AVPR 2 nie podchodziłem jak do odbicia lustrzanego. Moi znajomi mnie zniechęcali, ale ja bawiłem się bardzo dobrze. Gra aktorska i historie poszczególnych bohaterów w najmniejszym stopniu mi nie przeszkadzały gdyż po prostu byłem zafascynowany kreacjami obcych. Coś w tym jest, że obecne kino zmierza w kierunku akcji, zamiast tworzenia surowego, mrocznego klimatu, ale czy Predator z Arnoldem Schwarzeneggerem, który uważam za klasykę kina i ma znacznie wyższe oceny był filmem postępującego, przenikliwego klimatu? Nie. Tam też wiele się działo, ale pokochaliśmy ten film, dlatego uważam, że Obcy kontra Predator 2 zasługuje spokojnie na 7ke :)

PS Myślicie, że pojawi się kolejna część Obcego? Ostatnia scena z Przymierza była bardzo...niepokojąca ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones