PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=300636}

Obcy kontra Predator 2

AVPR: Aliens vs Predator - Requiem
5,2 44 898
ocen
5,2 10 1 44898
3,9 11
ocen krytyków
Obcy kontra Predator 2
powrót do forum filmu Obcy kontra Predator 2

http://www.planetavp.com/avp2movie/behind-the-sceneshots/

ocenił(a) film na 10
Lord_10

Ogólnie to szału nie ma ale w końcu jest już coś! Hmm dużo sprzętu wojskowego - czyżby naprawdę powtórka Aliens? Wygląda to na wszpółczesne czasy a nie przyszłośc hmm.

Lord_10

Ech... Kolejna kicha się zapowiada... Tak patrząc na te zdjęcia, to zobaczyłem dokładnie, to czego się spodziewałem, to tym jak przeczytałem opis do tego filmu... Reasumując: 0 zaskoczenia, a przewidywalność, to jest to czego w filmie najbardziej nie znoszę...

ocenił(a) film na 10
Nike

Hej a co Ty taki pewny jestś - widać ze zdjęć że akcji nie zabraknie - przecież o to chodzi w tego typu produkcjach! Co za ludzie, sami nie wiedza czego chcą!

Lord_10

A tak jeszcze z ciekawości się zapytam: czy wiesz. kiedy będą kolejne zdjęcia? Pytam ponieważ w tym filmie na się pojawić PredAlien i jestem cieka jak będzie wyglądać...

ocenił(a) film na 10
Nike

Podobno jesgo wygląd ma byc rewelacyjny a bedzie wyglądał...tak jak w komiksach.

ocenił(a) film na 10
Lord_10

Zerknij do tematu Hybryda czy jakoś tam. Ale według mnie to jest fake.

Lord_10

joł, są już nowe zdjęcia! wyciekły z przygotowywanego przez twórców materiału o tworzeniu nowego filmu (jeszcze pod starym tytułem Alien vs. Predator: Survival of the Fittest). Zdjęcia są małe i dość kiepskiej jakości ale lepsze to niż nic.

http://www.designstudiopress.com/new_site/book_pages/pics_avp2/book_avp2.html

ocenił(a) film na 10
zolmaster

Niezłe - bardzo klimatyczne - szczególnie te gdzie stoi sam Predator.

Co znaczy pod starym tytułem?
Ma nowy? Jaki?

Lord_10

jeszcze nic nie jest pewne, ale pod koniec czerwca powinniśmy już znać oficjalny tytuł, jak również zobaczyć pierwszy zwiastun.

zolmaster

hehe, wygląda na to, że wytwórnia ocenzurowała te zdjęcia :D Szczęsliwi ci którzy je sobie skopiowali :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones