PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=300636}

Obcy kontra Predator 2

AVPR: Aliens vs Predator - Requiem
5,2 44 895
ocen
5,2 10 1 44895
3,9 11
ocen krytyków
Obcy kontra Predator 2
powrót do forum filmu Obcy kontra Predator 2

Wszystkie niunie na których kolo dokonał inicjacji oralnej nie miały włosów w kolorze blond...O co biega? Wniosek z tego taki, że Predalien nie ten teges do blondynek. Być może, że jakaś blondi sprzedała mu w pysk kosza.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
dexen93

Miło mi jestem Robert :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
dexen93

Na drugie mam Michał. Czyli podsumowując nazywasz się "idiota" zaś Twoje drugie imię to "kretyn".

PS. polecałbym Ci nieco zluzować ton swoich wypowiedzi. Nie rozmawiasz z jakimś za przeproszeniem gówniarzem, to raz, dwa ubliżam Ci? Bravo - nie. Także tego samego wymagam od - Ciebie. Jeżeli nie trafi to proste przesłanie, porozmawiamy za pomocą administracji tego serwisu.

ocenił(a) film na 7
wwl1

szkoda na ciebie marnowac czas......skoro oceniasz taki film na 1, to gówno mozesz wiedziec o filmach:O, aha i pozdrow administracje serwisu, to raczej z toba powinii cos zrobic, za bezsensowne obnizanie oceny........

ocenił(a) film na 1
dexen93

Synek uważaj na słowa, kapejszyn? Kinowe AvP2 = 1. Dlaczego? Obejrzyj sobie genialne dzieło Scotta, Camerona a zrozumiesz o co mi chodzi. Chcesz więcej materiału dowodowego? No problemo:

http://niezlekino.pl/2010/05/24/avp-redemption-lepsze-od-kinowej-wersji-short

dzieło amatora, dysponującego budżetem 500$ miażdży filmy, które Ty oceniasz na 7/10 z palcem we czterech literach. Więc przestań mi serwować głodne kawałki dla dzieci.
PS. tekst ten piszę po imprezie i kilkunastu browcach.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
dexen93

Posłuchaj kolego, uważaj na to co piszesz, w przeciwnym wypadku zwrócę się do administracji o wyciągnięcie względem ciebie konsekwencji.

wwl1

Oj tak, ten amatorski filmik bije na głowę AvP2. Mimo że po imprezie, piszesz do rzeczy.

ocenił(a) film na 7
Morti88

ty oceniles dosc nisko, ale chociaz nie na bezpodstawne 1......

dexen93

oceniłaś:) na wyżej to ten film nie zasługuje..

ocenił(a) film na 7
Morti88

aha przepraszam..oceniłas:), ale chociaz nie 1, bo na to ten film nie zasluguje, moze nie jest on znakomity, ale cieszmy sie, ze jeszcze ktos pamieta o predziu i alienie i mozemy na nich popatrzec ;)

dexen93

no akurat pred wyglądał tu świetnie..tylko jakiś opóźniony w rozwoju..

ocenił(a) film na 7
Morti88

nie no dlaczego opozniony ??

dexen93

najpierw robił potem myślał..no i pojawiał się jak już było po akcji, chyba tylko żeby posprzątac po predalienie i spółce..

ocenił(a) film na 7
Morti88

no moze troszeczke..

ocenił(a) film na 1
dexen93

O widzisz, jednak znasz słowo - przepraszam. Nie uważasz czasem, że w tym wątku powinieneś go użyć więcej niż jeden raz?

ocenił(a) film na 7
wwl1

napewno nie względem ciebie.....

ocenił(a) film na 1
dexen93

Mogłem się tego spodziewać po człowieku, który rozmowę z kimś zaczyna od sformułowań typu "idiota", "kretyn" itd. Cóż "elokwentne, wyszukane, słownictwo'. Takim postępowaniem pokazujesz jedynie poziom swojej "kultury", którym przyszło Ci dysponować, poza tym robisz niezły obciach temu forum. Jeśli chodzi o mnie to wiedz, że mi tanimi wstawkami nie ubliżysz, znam swoją wartość i tego typu teksty zlewam równo w niebyt.

ocenił(a) film na 7
wwl1

ale ty pieprzysz....nie odpisuj, bo nie chce juz mieć z tobą nic wspólnego

ocenił(a) film na 1
dexen93

Jakbym pieprzył to bym - za przeproszeniem - tyłkiem ruszał. Rozumiesz? Także skończ już tę cienką retorykę. Wygląda na to, że merytorycznie nie masz nic do powiedzenia, zaś jedynym Twoim celem jest obrażanie adwersarza. Jak to się nazywa? Trolling? I to jeszcze w słabym wydaniu...

ocenił(a) film na 7
wwl1

aha...

ocenił(a) film na 1
dexen93

Lubię pieprzyć, ale fajne niunie :D Tak w ogóle, po co się żremy? Nie lepiej olać sprawę?

ocenił(a) film na 7
wwl1

Mozna by, ale mnie troszeczke wkur..... tą 1

ocenił(a) film na 7
wwl1

Można by, ale troche mnie wkur.... tą 1

ocenił(a) film na 1
dexen93

To taki protest aby goście, następnym razem, nieco bardziej się wysilili. Lepiej obejrzeć naprawdę dobry film na kształt tego co zrobił Alex. Zobacz miał 500$ a dostał ode mnie wysoką notę. Ty też jakbyś zrobił taki film dostałbyś konkretną ocenę. Nie jestem przeciwnikiem uniwersum AvP tylko założenia w jakim nam to zaserwowano.

ocenił(a) film na 1
dexen93

W moim przekonaniu ocena 1/10 dla tego filmu jest w pełni zasłużona. Dlaczego? Jóź wyjaśniam, mianowicie mierna gra aktorska, brak profesjonalnego suspensu, cienizna fabularna, brak profesjonalnego oświetlenia planu filmowego. Amatorska produkcja, za 500$ miażdży "dzieło" braci Strause, jak chce i kiedy tylko chce. Gdyby Alex dysponował budżetem, możliwościami braci Strause, zdeklasowałby ich film w mgnieniu oka. Nagle okazałoby się, że bracia Strause są skompromitowani jako reżyserzy.

wwl1

Czasem żałuję że tak się nie stało..;)

ocenił(a) film na 1
Morti88

Ja również, wtedy miałbym satysfakcję wyeliminowania beztalenci z procesu tworzenia filmów o Obcym, i co najważniejsze mielibyśmy kolejny dobry film w uniwersum Obcego&Predatora :)

ocenił(a) film na 1
Morti88

Dzięki :)

wwl1

ja dałem 3/10 normalnie dał bym cztery bo taka mocna czwórkę dałem AVP bo byli w filmie obcy -jednak w drugiej części ktoś im za przeproszeniem zjechał głowy dlatego ten minus i 3/10 a nie 4/10

ocenił(a) film na 1
cezarywi

Ja z kolei odpaliłem jeden punkcik, za fakt iż w filmie występowali Obcy, oraz za blondi :) Jedynkę z kolei uraczyłem dwoma punktami za Obcych i Lance Henriksena - aktora, który w tej zbieraninie miernot bezsprzecznie, najlepiej odwalił swoją robotę.
.

wwl1

no henriksem by nieźle dowalił

ocenił(a) film na 1
cezarywi

Lance trzymał poziom, próbował wyciągnąć wszystkie soki z tej beznadziei, ale niestety, nawet on w obliczu totalnej załamki jakościowej nie mógł wiele zdziałać.

wwl1

a Ty znowu z tą blondi :P

ocenił(a) film na 1
Morti88

Jestem przedstawicielem tej brzydszej części gatunku, także walory płci pięknej są mi bliskie :) Dziewczyny + faceci = dobra zabawa :D Gdyby murzynka była bardziej, hmm...Przekonująca :) odpaliłbym kolejny punkcik do góry.

wwl1

Ale w jedynce też była blondyna :P też mało przekonująca? ;)

ocenił(a) film na 1
Morti88

No niestety...Akurat blondi z dwójki była niczym gwiazdka na tle czarnych dziur.

wwl1

No tak, wyróżniała się, to fakt..ale tekst blondi z jedynki na temat posiadania broni..bezcenne :D kto to w ogóle wymyślił? :P

ocenił(a) film na 1
Morti88

Musiałbym sobie odświeżyć temat :) Z kolei mi zapadł tekst z Aliens, kiedy Hudson mówi do Vasquez:

"Hej Vasquez, pomylił już cię ktoś kiedyś z facetem?"

na co Vasques:

"Nie, a ciebie ?"

zajebista akcja :D

wwl1

Akcja z AvP szła mniej więcej tak:

Lex: żadnej broni
blondi: to jak z kondomem, wolę miec i nie użyc, niż odwrotnie

czy jakoś tak..bezcenne:D

Morti88

boskie:-)

ocenił(a) film na 1
Morti88

Kozackie, gdyby blondi z jedynki była nieco bardziej ten teges - zaangażowana, zostałaby moją kumpelą :)

wwl1

A czego jej brakowało? Poza tym że dziewczyna miała pecha? :P

ocenił(a) film na 1
Morti88

Deczko charakteru, gdyby była bardziej na luzie, może więcej zaangażowana, myślę że zagrałaby znacznie lepiej. Lance całkiem nieźle sobie poradził, także można nawet w AvP zagrać spoko.

wwl1

No Lance faktycznie chociaż trochę ratuje ten film..ale blondi też nie była zła..no i ten tekst o kondomie, czysta poezja:P

ocenił(a) film na 1
Morti88

Tekst, faktycznie jest w porządku, gdyby jeszcze wykrzesała odrobinę potencjału byłaby naprawdę spoko. Szkoda też, że wątek miłosny został hmm....Niepociągnięty? :D

wwl1

Też jestem niepocieszona ztego powodu:P Ale byłyby jaja :D

ocenił(a) film na 1
Morti88

Właśnie, przy okazji zobaczylibyśmy czy Predator ma jaja :D

wwl1

Ciekawe jak Pred wygląda w czasie kopulacji:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones