PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=300636}

Obcy kontra Predator 2

AVPR: Aliens vs Predator - Requiem
5,2 44 898
ocen
5,2 10 1 44898
3,9 11
ocen krytyków
Obcy kontra Predator 2
powrót do forum filmu Obcy kontra Predator 2

TYTUŁ!!!

ocenił(a) film na 10

(the) survival of the fittest ang., przetrwanie najlepiej przystosowanych (ewolucja drogą doboru naturalnego).

Lord_10

Nie no... Prawdziwi geniusze się wzięli za ten film... Co za żenada...

ocenił(a) film na 10
Nike

Jejku co sie tak czepiasz tego filmu, żebyś jescze nie był zaskoczony i nie przezywał mi tu na forum pod koniec 2007 roku że jest swietny film!

ocenił(a) film na 10
Lord_10

Święta prawda.........................................................

Lord_10

Greg Strause na stronie imdb.com zaprzeczył, jakoby nowe AvP miało podtytuł 'Survival of the Fittest', zresztą moim zdaniem brzmiało to niebyt zachęcająco i dobrze że to zmienili. Jaki jest oficjalny tytuł dowiemy się wraz z pierwszym trailerem, o którym mówi się że ujrzy światło dzienne wraz z premierą czwartej części 'Szklanej Pułapki', latem tego roku.

ocenił(a) film na 10
zolmaster

No to rewelka! Myślałem, że pierwszy zwiastun będzie dopiero pod koniec lata!

Lord_10

Nie ma co sie podniecać, będzie jaki będzie. Gdyby to chociaż był film wart oczekiwania, a tu sie zapowiada efekciarski chłam o fabule zrozumiałej dla 6-latka

Lord_10

Nie ma co sie podniecać, będzie jaki będzie. Gdyby to chociaż był film wart oczekiwania, a tu sie zapowiada efekciarski chłam o fabule zrozumiałej dla 6-latka

ocenił(a) film na 10
Sidious

??? Według mnie jest to najbardziej oczekiwany film tego roku!!!

Lord_10

Najbardziej oczekiwany filmem tego roku , to on będzie, ale tylko dla Ciebie crb.
Najbardziej oczekiwany jest Piraci Z Karaibów - Na Krańcu Świata, za nim w czołówce ustawia sie Spider-Man 3(na który ja też niecierpliwie czekam) i chyba większość będzie czekała na Transformersów niż na Alien vs Predator 2. To takie moje subiektywne zdanie ;]

Dextromethorphan

Szczerze mowiac to mnie osobiscie bardziej od Spider-Mana i Transformersów ciekawi wlasnie AvP2. Nie wiem jak to wyjdzie, nie żyję złudzeniami, ale jako fana obu stworkow bardziej mnie interesuje ich los od zmieniajacych sie w roboty samochodzików.. no i cień nadziei zawsze jest...

użytkownik usunięty
Lord_10

W tym roku czekałem bardziej na:

- Rocky Balboa
A z tych których premiery jeszcze przed nami i na które wybieram się do kina:
- Spider Man 3
- Szklana Pułapka 4
- Transformers

Na AVP2 też może pójdę ale pod warunkiem, że usłyszę przedtem pozytywne opinie od ludzi, którzy mają o pierwszym AVP takie zdanie jak ja. W innym wypadku sobie daruję.



ocenił(a) film na 10

Owszem, na te filmy które wymieniliście również czekam z niecierpliwością. Jestem WIELKIM fanem Piratów i strasznie czekam na premierę. Na Piratów 3 i Spideya 3 idę do kina, ale Rockyego i Transformers zobaczę sobie na DVD. Die Hard 4 - pewnie także na DVD.

Mimo wszystko uważam że AVP 2 może być zaskoczeniem tego roku...

Lord_10

Słuchaj, Crb, wiem, że Ci staje, gdy tylko ktoś w okolicy rzuci słowo AvP, ale nie kompromituj się! Z jakiej racji twierdzisz, że AvP2 będzie zaskoczeniem roku??? Nie ma jeszcze ani jednego teasera, ani screenu z filmu tylko jedna, jedyna tapeta, która mówi tyle co i nic. I wytłumaczysz mi, czym się tak podniecasz?? Wychodzę z założenia, że wyglądem stworów występujących w filmie, a jeśli tak jest, to chyba jeszcze jesteś dzieckiem. ;P Dobry film powinien opierać się na mocnej, wciągającej FABULE, a nie tylko EFEKTACH. A jeśli dla Ciebie, kolego, FABUŁĄ jest 2-godzinna walka śmiercionośnych potworów, to naprawdę mi Ciebie żal.

Piraci 3, Spidey 3, nawet ten Harry Potter 5, to rozumiem. Ale tyle szumu o AvP2.... Tego nawet żenadą nazwać nie można ;/

ocenił(a) film na 10
Sidious

Czsami filmy które są w cieniu megaprodukcji nagle stają się czarnym koniem...

Zresztą z Tobą jak widzę nie można dyskutować bo z dziećmi to niby o czym można? Napewno nie o Obcym i Predatorze.

Żałosny gimnazjalista - eh...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones