PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=300636}

Obcy kontra Predator 2

AVPR: Aliens vs Predator - Requiem
5,2 44 898
ocen
5,2 10 1 44898
3,9 11
ocen krytyków
Obcy kontra Predator 2
powrót do forum filmu Obcy kontra Predator 2

ludzie,zejdzcie na ziemie,film o takiej tematyce dozwolony od lat 12,przeciez to musi byc gniot:) współczuje fanom .......

zinger

Dziękuję za współczucie ;-)

ocenił(a) film na 7
zinger

to każdy film powinien byc od 18 lat
troszke przesadzasz

Tibn

pewnie że nie każdy , ale ten akurat powinien być

zinger

Oglądałam I część i masz rację-ten film to gniot, ale jeśli niektórym ludziom się podoba to ich sprawa nie?? I część to była dla mnie raczej komedia, a nie horror,podejrzewam, że II też bardziej mnie rozśmieszy niż przestraszy, więc nie zamierzam tego oglądać, ale jeśli ktoś chce to proszę bardzo.

ocenił(a) film na 7
YouStee

zastanówmy się nad wami ...
z tego co zauwżyłem to nigdzie nie ma wzmianki ani w 1 ani 2 częsci że jest to horror ...
I to jest najbardziej dziwne w waszych kometarzach ... może wam chodzi o inny film ....

zinger

Pisze ci że od 15 lat koleś !! Po drugi może się poprawią i nie bedzie tak śmieszne jak jedynka AvP !! Po trtzecie jak gniot to nie musisz iść !!

Jacek_Wrobel

Kiedy to pisał, pisało że będzie od 12 lat, koleś!! Po drugie szanse na to że film będzie lepszy są co najwyżej równie duże jak na to że nie będzie !! Po trzecie, facet ma prawo iść na film przeczuwając że będzie gniotem, choćby po to aby aby oszczędzić sobie cierpień wynikających z z zastanawiania się jak mocno go spieprzyli!!

ocenił(a) film na 7
Ash_2

Żeby czasem cię nie zgnietli jak będziesz wchodził do kina ..

Tibn

Nie zgniotą mnie, możesz być pewien. Ty masz poważniejsze powody do obawy, bo ktoś może cię zgnieść celowo.

ocenił(a) film na 7
Ash_2

oj mieli by troszeczke problem , a wogule to jak chcesz krytykowac jakiś film to używaj logicznie rozumianych słów coś znaczących .
Bo moge ci napisać ,ze znam dużo ludzi którzy maja na nazwisko Gniot ,a twoje określenie filmu w taki sposub jest jakoś mało dojrzałe.

Tibn

a od kiedy serwis FilmWeb (notabene edytowany przez użytkowników) stanowi objawione źródło prawdy o filmie którego jeszcze w ogóle nie ma? Kiedyś tam już założyłem o tym temat, wiec napisze tylko, żebyście nie wierzyli we wszystko co jest napisane na tej stronie.

Przykład? Pewien koleś (nick przemilczę z litości, a także żeby nie reklamować firmy Nike :P) zapierał się na tym forum, ze AvP2 bedzie od 12 lat bo było tu tak napisane.. i co? teraz jest napisane że bedzie od 15 (łyso ci teraz?).. Filmu dalej nie ma, więc ja bym poczekał z tym jęczeniem że to bedzie bajka dla dzieci. No ale w Polsce nie brakuje ludzi którzy z całego serca chcą wyjść na idiotów :P

ocenił(a) film na 7
zolmaster

Zgadzam się jak najbardziej z twoja wypowidzią ,zawsze byłem tego zdania że nie powinno się oceniac czegoś czego jeszcze nie ma .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones