PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=300636}

Obcy kontra Predator 2

AVPR: Aliens vs Predator - Requiem
5,2 44 891
ocen
5,2 10 1 44891
3,9 11
ocen krytyków
Obcy kontra Predator 2
powrót do forum filmu Obcy kontra Predator 2

oj slaby slaby 3

ocenił(a) film na 3

Slabszy od 1 cześci gdzie byl dobry scenariusz i miał klimat tu masakra obcy i predator w kalifornijskim miasteczku..już to zapowiada co moze się dziać, słabszy od 1 słabszy od predators z Brodym ledwo obejrzałem. Naprawde nie wiem co mógłbym dopisać na obronę tego filmu nic niestety nie przychodzi mi do glowy

flisek1987

Akcja, człowieku, to się nie dzieje w Kalifornii, tylko w Kolorado. Film uważam za dobry, bo jest dużo akcji, jest trochę klimatu, no i same potwory... PredObcy może miał być świetnym pomysłem, ale to, że mógł zapładniać sam, to już trochę absurd. Ja oceniam film na 7/10.

ocenił(a) film na 5
Ziomaletto

A ja oceniam ciebie na gimnazjum, góra 2 klasa.

grzechum

Klasa to akurat trzecia, chyba że do trzech liczyć nie umiesz. Po za tym, czy ja ciebie oceniłem? Zdaje mi się, że nie, więc z łaski swojej odwal się ode mnie, nie mam ochoty się kłócić z ludźmi, którzy oceniają innych. Po za tym, oceniam ludzi, tylko jak te osoby znam. A ty mnie nie znasz, więc nie zaczepiaj, trollu.

Ziomaletto

W książce Obcy zapładniał ofiary za pomocą ogona wsadzanego w dupę. Nie wiedziałeś? Bo nie czytałeś. Chcesz sprawdzić, to przeczytaj.
Oryginalną książkę nie scenopis.

Liquidazot

Kolejny się znalazł... Widzisz i nie grzmisz.

ocenił(a) film na 3
flisek1987

Monotonny, nudny jak flaki z olejem film, najsłabszy z serii "Obcy"
Najsłabszą cechą filmu jest niemalże non-stop akcja i efekty -> właściwie bez większego sensu; strasznie to nudne; ale jakoś dałem radę obejrzeć :)

ocenił(a) film na 6
flisek1987

Mi osobiście WYDAJE się, że tak powinien wyglądać film o Obcych i Predatorach, totalna krwawa jadka bez owijania w bawełnę i tak to wyglądało, umiejscowienie akcji w miasteczku może jest takim sobie pomysłem ale nie uciekanie od brutalnych scen i mordowanie kogo popadnie jest tu jak najbardziej wskazane. Obcy powinien być brutalny i rozrywać wszystko na strzępy bo do tego został stworzony a nie chować się po kątach.

Osobiście z filmów o Obcym najbardziej lubię 2 w wersji reżyserskiej (okrojona jest do d...y) a Predators proponuję omijać szerokim łukiem co to ma być? Psuje tylko cały kanon.

ocenił(a) film na 3
KKB

na pewno oby nie ma być jakimś misiem pluszowym mi natomiast zniszczylo ogladanie umiejscowienie go właśnie w "zwykłym amerykańskim miasteczku" strasznie mdle to dla mnie bylo ale każdemu podoba się co innego

ocenił(a) film na 5
flisek1987

Ja dałem o oczko więcej w porównaniu z poprzednią częścią właśnie ze względu na brutalność i za Predaliena. Chociaż nie jest on wymysłem scenarzystów bo pojawia się po raz pierwszy w grze Aliens vs. Predator 2( nie wiem jak jest w komiksach).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones