PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=300636}

Obcy kontra Predator 2

AVPR: Aliens vs Predator - Requiem
5,2 44 836
ocen
5,2 10 1 44836
3,9 10
ocen krytyków
Obcy kontra Predator 2
powrót do forum filmu Obcy kontra Predator 2

bo to serio kaszanka zdjęcia ciulowate papierkowe postacje, ciemny ciągle obraz. haotyczny montaż, debilizm debilzm goni w tym filmie! nic sie nie trzyma kupy naprawde nawet sie nie boje tego filmu tylko wku.. sie ,ze oglądam wszystko po ciemku jakby ktoś to kręcił po ciemku no i te dialogi " rząd usa nie kłamie" moge przełknąć wszystko ale nie to...

paul_van_dyk_87

Nienawidzę tego filmu całym swoim sercem. Pierwsze AvP rozczarował, ale był w miarę znośny. Postanowiłem kiedyś obejrzeć ten film jeszcze raz, z innym nastawieniem, ponieważ ślepo wierzyłem, że przy odpowiednim nastawieniu może się podobać. Już po niecałych 15 minutach wysiadłem, tragedia w całej linii.

ocenił(a) film na 5
paul_van_dyk_87

najwikeszy plus tego filmu to ukazanie ze Predator>>Alien

poza tym bylo kilka dobrych scen (tak jak ta z kobietami w szpitalu)

paul_van_dyk_87

Ciemność widze ciemność... staralem sie rozjasnic obraz ulozyc sie inaczej i gówno widzialem :D

ocenił(a) film na 4
paul_van_dyk_87

Czasem ludzie przesadzacie, albo dajecie 1 albo 10 jak by nic po środku nie było, fakt nie było to arcydzieło ale dać 1 z lekka przesadzone

ari78

ja dałem aż dwa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones