PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=288488}

Obiecaj mi!

Zavet
7,1 11 266
ocen
7,1 10 1 11266
5,6 8
ocen krytyków
Obiecaj mi
powrót do forum filmu Obiecaj mi!

Ciężko było wysiedziec ponad 2 godz. na tym bardzo słabym filmie. Jak dla mnie Kusturica przestał się rozwijac, utknął w miejscu, wciąż powiela tą samą formułę. Osobiście uwielbiam Underground. Ten film mnie wogóle nie bawi, jest irytujący. Dowcipy o posuwaniu kury czy krowy są tu żenujące... Wielkie nazwisko ale w tym przypadku stoi za nim wielkie NIC.

TABACZEK

niestety muszę zgodzić się z przedmówcą. Mnie również film delikatnie mówiąc nie powalił na kolana. Generalnie nie polecam nawet ludziom lubiącym Kusturice.

TABACZEK

Rozczarowanie- najlepsze słowo. Spodziewałam się czegoś duużo lepszego po tym filmie a tu kiszka. Wydawało sie jakby Kusturica parodiował klimat z Kotów, w kórych przecież był on tak autentyczny, świeży. W ,,Obiecaj mi" eksperyment nie wyszedł, moim zdaniem jest "za dużo wszystkiego"- Kusturica przedobrzył.

TABACZEK

Mam takie same wrazenia. Mimo ze w kinie cala sala rzala ze smiechu. Mi jakos ta stylistyka sie srednio podobala. Irytujace, oczywiste zarty, troche w stylu kreskowkowym (ktos kogos uderza, ktos sie przewraca), szalejaca kamera i ciagle strzaly. Stylistyka troche kiczowata, ale dla mnie blizej jej do tandety. Dwie godziny moga zmeczyc z nudy albo ze smiechu - zalezy od widza. Jedyne co mi przypadlo do gustu to sciezka dzwiekowa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones