PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=288488}

Obiecaj mi!

Zavet
7,1 11 266
ocen
7,1 10 1 11266
5,6 8
ocen krytyków
Obiecaj mi
powrót do forum filmu Obiecaj mi!

Godny polecenia!

ocenił(a) film na 10

Film jest świetny, oglądałam go wczoraj i uważam, że jako komedia jest fantastyczny juz dawno się tak nie usmiałam na żadnym filmie jak na Obiecaj mi, polecam.

stokroteczka_1

Zgadzam się z Tobą. Humor świetny chociaż nie wszystkim przypadł do gustu, ale sądzę, że ludzie spodziewali się kolejnej komedii w stylu American Pie itp. A film Kusturicy trzeba oglądać z przymrużeniem oka. Uważam, że film jest bombowy bo śmiałem się na nim przez cały czas, a chyba o to chodzi w komediach. To właśnie jest wyznacznik dobrej komedii. Kto jest ze mną?

office_241

Hej hej! Obejrzałam ten film i jest naprawdę śmieszny, a nie jestem pustakiem ani osobą lubiącą głupie komedie. Naprawdę nie wiem skąd niektóre negatywne opinie. Film jest świetny i strasznie śmieszny. Właściwie co scena jest coś wesołego i to nie jest tylko moja opinia, ale wszystkich, których znam i którzy widzieli ten film. Wszyscy aktorzy grali super (szczególnie dwaj bracia :P ), historia fajna, trochę romantyczna, trochę zwariowana. Tu wieś, tu miasto, tam strzelanina, potem wesele. Do tego dobrana muzyka i to jest wszystko co mi wystarczy - film oceniam 10/10 i polecam wszystkim, którzy lubią się śmiać.

vernona

no faktycznie troche dziwne te niektore opinie, ze to glupi flm dla glupich ludzi, ale o gustach sie nie dyskutuje podobno;)
ogolnie naprawde nie ma sie do czego przyczepic, chyba ze sie jest naprawde wielkim fanem tworczosci Kusturicy z poczatkow jego dzialalnosci
ale wg mnie dobrze ze chcial sie pokazac troche szerszej publicznosci, a przy tym zachowal bardzo wiele charakterystycznych dla siebie cech w filmie

leeeechu

No ja właściwie nie mogę powiedzieć, że znam twórczość Kusturicy, bo widziałam raptem 2 jego filmy. Tak czy siak jest to zupełnie odmienny film i nie należy go porównywać z innymi...jest to komedia i to dobra komedia, a o to właśnie chodziło.

vernona

wsumie trafione w sedno, ja tez nie mam filmowi nic do zarzucenia, ogladalo sie go bardzo milo, a tym ktorym sie nie podoba zycze zeby moze kiedys sie do niego przeknali:)

stokroteczka_1

Zgadzam się i też polecam! Fantastyczny, szalony, miejscami absurdalny film, ale jednak wciąż bardzo zabawny, radosny i przyjemny dla oka ;) Cieszę się, że myliłem się co do serbskiej produkcji, bo myślałem, że będzie kicha, a okazało się coś dokładnie przeciwnego. Polecam!!!

stokroteczka_1

Fajny film, taka wesoła komedia na rozluźnienie atmosfery. Fajny pomysł, ciekawa i urozmaicona fabuła. Świetna gra głownego bohatera Tsane, jak i Jasnej. Ogólnie duży pozytyw dla tego filmu i polecam wszystkim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones