PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=288488}

Obiecaj mi!

Zavet
7,1 11 266
ocen
7,1 10 1 11266
5,6 8
ocen krytyków
Obiecaj mi
powrót do forum filmu Obiecaj mi!

Film jest kwintesencją stylu Kusturicy, ale tym razem obyło się bez większej refleksji. Niezemiennie Bałkany pokazane w sposób barwny i brawurowy z duża dozą poczucia humoru i dystansu. Film polecam każdemu;]

werks7

Zgadzam się z Tobą. Film był super nakręcony i jak Zaznaczyłeś bardzo barwny!! Fajnie, że Ci się tak podobał bo mnie również!

werks7

Ach te Bałkany...faktycznie Kusturica pokazał je w mistrzowski sposób, tamtejszych ludzi, ich temperament, no i piękne, malownicze krajobrazy.

werks7

Fajny, trochę bajkowy klimat został stworzony przez Kusturicę i tego nie da mu się odmówić.

werks7

Ok, może i jestem nienormalna, ale poszłam na Obiecaj mi jeszcze raz :P Głównie dlatego, że miałam dzisiaj zły dzień. I powiem wam, że znów się śmiałam z tych dowcipów, choć oczywiście tym razem większą uwagę zwracałam na pozostałe aspekty filmu. I fakt, że muzyka jest miejscami męcząca (choć pasuje idealnie), to jednak dopeiro teraz zobaczyłam, jak piękne były zdjęcia w tym filmie. Kąpiel w jabłkach, huśtanie się na dzwonie i mnóstwo innych scen były dla mnie małymi dziełami sztuki. No i ogólnie właśnie te cudowne Bałkany, ta serbska krew i charakter - aktorzy świetnie oddali ten klimat.

uccellino

No to nieźle Byłaś zdesperowana:) Chyba mamy największego fana filmu Obiecaj mi:)No, ale pomogło na ten zły dzień?

roma_vic

Byłam zdesperowana, ale Obiecaj mi momentalnie poprawiło humor :)) Prawdziwy rozweselacz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones