PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=288488}

Obiecaj mi!

Zavet
7,1 11 266
ocen
7,1 10 1 11266
5,6 8
ocen krytyków
Obiecaj mi
powrót do forum filmu Obiecaj mi!

Nie jest moim zamiarem robić tutaj jakąś prowokację. To moja czysto subiektywna opinia. Ten film to po prostu kicz. Uwielbiam Kusturice, Arizone do dziś uważam za jeden z moich ulubionych filmów ale tego po prostu nie da się oglądać. Historia (jakby ją opowiedzieć) jest świetna (bajka, 3 zadania, restauracja cerkwi na własny ślub itd) postaci narysowane znakomicie, łącznie z drugim planem (apsztyfikant Bosej - super)ale wykonanie męczy. Te same gagi w rytmie umpa umpa, przeplatane, zupełnie niezrozumiałym dla mnie wątkiem pukania każdego domowego zwierzęcia, po godzinie stają się nieznośne i nieśmieszne. Ogólnie rzecz biorąc wolałbym nie widzieć tego filmu. Arizona ulubiony, underground najpopularniejszy, czas cyganów najlepszy (moze czarny kot) obiecaj mi - po prostu nigdy nie było. I niech tak zostanie.

ocenił(a) film na 1
szym_off

zgadzam sie z Toba w 100%
to juz nie ten sam Emir Kusturica...a szkoda
szkoda bo Kusturica wielokrotnie pokazywał, że jest Wielki.
Tym razem duzoooooooooooo poniżej oczekiwań.
Zatem czekajmy na następne dzieło Mistrzam,a o tym "czymś" zapomnijmy.

ps. Dziwie się dlaczego jest tak dużo pozytywnych komentarzy,?dziwi mnie tez,ze pisane sa tym samym nydnielukrowanym stylem...hmm ;)

szym_off

Ja też zgadzam sie w 100%. Jak sobie myśle o tym filmie, to przyzjnaję że byl całkiem niezly, świetne obrazy, pomysl, aktorzy, ale siedząc w kinie bylam zla i nudzilo mi się nieprzeciętnie. Jakieś gagi irytujące wymyślone na siłę, sceny następują po sobie i nie trzymają się kupy, a ten wątek z zoofilią lekko wręcz niesmaczny (gwałt na indyku) i wątek zmuszania do prostytucji raczej smuci niż śmieszy... no nie poznaję w tym filmie Kusturicy, próbowal po swojemu ale mu nie wyszlo. "Czarny kot, biały kot" znam na pamięć i cieszylam się jak dziecko, że jest na co iść do kina, a tu kicha........ 3/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones