PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=288488}

Obiecaj mi!

Zavet
7,1 11 266
ocen
7,1 10 1 11266
5,6 8
ocen krytyków
Obiecaj mi
powrót do forum filmu Obiecaj mi!

Kusturica to mój ulubiony reżyser. Jakże to inne kino od tego do którego jesteśmy powszechnie przyzwyczajenie. Niepowtarzalny klimat, niesamowita muzyka, piękne ideały, lekkośc odbioru i ukryty symbolizm. Znajdziemy to w każdym jego filmie...

Co do samego "Zavet" na minus zasługuje reklama Lukoila i Adidasów (na nogach "anioła"). Ot nawet takie kino potrzebuje jak widac sponsoringu. Na plus Predrag "Miki" Manojlovic jak zwykle aktorstwo na najwyższym poziomie - chociaż jednostylowe - ale na tym też polegał geniusz np. Luisa De Funes, a przedłużony Trabant po prostu wymiata.

Dla mnie film to coś pięknego i polecam każdemu!

ocenił(a) film na 9
dontpanic

Dobrze powiedziane. Z niecierpliwością czekam na kolejne filmy. A kino Kusturicki jest jedyne niesamowite, nasze .. słowiańskie, bałkańskie, polskie!. Taką kulturę powinno się szerzyć a nie jebane Mc Donaldy i inne przybłędy zza morza.

Oglądając filmy Kusturicy.. czuć tęsknotę za czymś utraconym. Mam nadzieję, że z polski nie zrobi się kolejna Ameryka :/ Zdrowie!

michax_2

Współczuje braku elokwencji. Mam obawy co do faktycznego zrozumienia humoru w tym filmie, bo poziom percepcji świata na poziomie ZIOMKA.

ocenił(a) film na 9
masafion

Współczuję braku dystansu, współczuje braku inteligencji.

Może przybliżysz mi sens elokwentnego wypowiadania się pod komedią, w której nie rzadko można usłyszeć przekleństwa lub zobaczyć "kochaną" trzodę? Absurd goni absurd.

A swoją elokwencję i obrażanie możesz zabrać do mamusi bo tutaj nic dobrego z tego nie wyjdzie. Jebany podjudzaczu. Widzisz jakąś różnicę pomiędzy wypominaniem komuś elokwencji albo przyrównywaniem światopoglądu do nazwania Ciebie pierdolonym kurwiszonem? Ja nie. Zwłaszcza zakładając coś z góry.

Się kurwa jebany humanista odezwał. Ciekawe czy potrafisz dodawać? I co dobrego z tego twojego cfaniactwa wyszło. Zdenerwowałeś mnie tylko. Niczego nie nauczyłeś. Zero pożytku. Joł ! :*


michax_2

panowie bez przesady... nie po to zakładałem ten temat żeby czytac tu takie wyzwiska i słownictwa z rynsztoka... chciałbym żeby ktoś skonfrontował to co napisałem i ewentualnie coś dodał od siebie

pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones