PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681639}
4,4 26 989
ocen
4,4 10 1 26989
3,7 21
ocen krytyków
Obietnica
powrót do forum filmu Obietnica

Biorąc pod uwagę to co dzieje się teraz na świecie, pomysł wcale nie jest głupi. Wręcz przeciwnie. Pokazuje jaka potrafi być młodzież. Jednak samo wykonanie filmu sprawia, że chce się go wyłączyć po 20 minutach...

byou

Jak większość polskich filmów. Pomysł dobry, ale wykonanie straszne.
Tak w ogóle co według ciebie dzieje się teraz na świecie, związanego z tym filmem?

ocenił(a) film na 3
paulinea

Szczerze to nie jestem na bieżąco ze wszystkim co się teraz dzieje. Ale myślę, że ta cała 'sytuacja' związana z Zuzanną M., w której dochodzi do zabójstwa dwojga niewinnych rodziców... Patrząc na ten film, myślałam sobie, że przecież to jest chore i żałosne, ale okazuje się, że rzeczywistość jest o wiele gorsza.

byou

Och bez przesady. Strasznie nie lubię, jak mówi się, że w określonych sytuacjach nastolatkowie mogą zrobić coś takiego, a ta Zuzanna otrzymała od matki za dużo swobody i przez to jej odbiło. Prawda jest prostsza- to po prostu psychopatka, taka się urodziła. Skłonności do okrucieństwa mogą się ukazać w różnym wieku, niezależnie od wpływów ze środowiska zewnętrznego.

ocenił(a) film na 3
paulinea

Ludzie potrafią zrobić wiele rzeczy. Morderstwa w tych czasach to codzienność. W każdym człowieku siedzi mały psychopata, a biorąc pod uwagę dzisiejszą młodzież (i nie tylko młodzież, bo to dotyczy również dorosłych) to wszystko jest możliwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones