PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=761864}

Oblubienica diabła

Tulen morsian
5,8 684
oceny
5,8 10 1 684
Oblubienica diabła
powrót do forum filmu Oblubienica diabła

Zastanawia mnie skąd się wzięła w XVII wiecznej Skandynawii Inkwizycja, przecież te tereny od co najmniej kilkudziesięciu lat były protestanckie i choć protestanci byli równie namiętnymi „palaczami”, czy też amatorami innych kaźni, co reszta europy, to jednak Inkwizycja nie była uczestnikiem tych widowisk. Coś mi się wydaje, że wyżywają się tutaj „literacko” adepci wiedzy o historii zaczerpniętej z klechd rodem z GazWybu, Krytyki Politycznej lub innych równie rzetelnych źródeł :-(

patatajmiauhau

Obejrzyj film może. Gdzie tam jest Święte Oficjum niby? Czy każdy krytyk GazWybu i i Krytyki Politycznej musi być ignorantem i pieniaczem?

marcholt

Drogi a Postępowy Kotku, najpierw przeczytaj fimwebowy opis tej produkcji, a potem jeszcze raz, ale tym razem dokładnie, mój wpis, następnie mimo iż jesteś lewus pokaż, że masz cojones i uznaj swój błąd. Przeprosiny możesz sobie podarować bo zapewne byłyby tak szczere jak „oficerskie słowo honoru” złożone przez Czekistę — antenata czy idola Wasziewo ?

patatajmiauhau

Faktycznie. Kierowałeś wypowiedź do twórcy notki. Czasem trudno zrozumieć krytykę - nawet uzasadnioną - jeżeli tonie niepotrzebnie w prawackim żargonie.
Choć to oczywiscie żadne usprawiedliwienie, bowiem tak czy inaczej - my wrong.
Możesz teraz sobie użyć na mnie, ostojo prawości i polskości.

marcholt

To takie niezwykłe na wszelkich forciach, gdy ktoś potrafi uznać swój faux pas, że pomnik (ku czci, nie cmentarny) Ci postawię i pieniacza wybaczę, ot taki mój język i gest nienawiści wobec człowieka miłującego i obdarzającego wszechogarniającym współczuciem cały świat. Patomu szto ja nie czuwstwuju Twaim wragom, Daragoj Tawariszcz'. ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones