PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808108}
6,5 20 458
ocen
6,5 10 1 20458
5,5 31
ocen krytyków
Obywatel Jones
powrót do forum filmu Obywatel Jones

Historia smutna i warta opowiedzenia, ale jak ktoś chce robić o tym film to powinien wesprzeć się dobrym scenariuszem. Film jest nudny jak flaki z olejem. Kompletnie nie kibicowałam głównemu boheterowi. Nie interesowało mnie, czy obwieści światu, ze Stalin ściemnia, czy nie.
Zdjęcia są chaotyczne, nierówne. Trudno się wbić w klimat. Aktorsko jest dobrze. Peter Sarsgaard jest genialny, główny bohater ok, ale Vanessy Kirby właściwie nie ma.
Generalnie wielka szkoda. Amerykanie zrobiliby z faceta superbohatera, bo na to zasługuje, a tu wyszło niewiadomo co.

ocenił(a) film na 4
Katsunegari

Zgadzam się, temat ważny, ale film zrobiony tak, że zastanawiam się po co powstał

ocenił(a) film na 8
Katsunegari

"Amerykanie zrobiliby z faceta superbohatera, bo na to zasługuje, a tu wyszło niewiadomo co."

Za dużo oglądasz takich filmów więc nie potrafisz skupić się na powolnym filmie.
Co do historii, to akcja działa się w marcu 1933 a (za Wikipedią) -"Do czerwca 1933 Jones odwiedził trzykrotnie ZSRR i opublikował wiele artykułów w brytyjskich i amerykańskich czasopismach. "
Rozumiesz?

ocenił(a) film na 4
Salmonella

Nie rozumiem i nie muszę. Nara.

Katsunegari

Czyli jak rosyjska propaganda. Masz swoją rację. Takich ludzi właśnie widzimy w tym filmie.

ocenił(a) film na 7
Katsunegari

dobre role i kreacje, mi by całkiem przypadł do gustu...gdyby nie ciągnął się tak

ocenił(a) film na 4
Katsunegari

Zgadzam się, mam podobne zdanie.

ocenił(a) film na 7
Katsunegari

delykatnie przereklamowane. Holland, Holland i tyle.

ocenił(a) film na 9
Katsunegari

"Nudny, jak flaki z olejem"? Fakt, "Warcraft" to nie jest ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones